Organizatorių nuotr.

Laimėjo tarptautinį turnyrą

Latvijos Olainės mieste vykusiame gatvės ritulio su riedučiais (roller inline hockey) tarptautiniame turnyre puikiai pasirodė Panevėžio „Street Hockey“ komanda. Panevėžiečiai laimėjo visus penkis žaistus susitikimus ir tapo nugalėtojais.

Pagal turnyro reglamentą per dvi dienas visos šešios ekipos tarpusavyje sužaidė po vieną kartą ir išsidalijo vietas šiose varžybose.

Tarptautiniame turnyre varžėsi dvi Latvijos komandos (SKM ir „Gaismas stars“) bei keturi kolektyvai iš Lietuvos (Panevėžio „Street Hockey“, Kauno „In-line“, Mažeikiai, Alytus).

Panevėžio „Street Hockey“ 2:0 nugalėjo Mažeikius, 5:3 – Alytų, 4:1 – Kauno „In-line“, 5:2 – „Gaismas stars“ bei po pratęsimo 4:3 – SKM.

Surinkę 14 taškų iš 15 galimų panevėžiečiai iškovojo pirmąją vietą. Antroje vietoje liko kauniečiai (7 taškai), o trečioje – alytiškiai (7 taškai).

Turnyro nugalėtojams šiose varžybose atstovavo Virginijus Petkevičius, Kęstutis Laukys, Tomas Juknevičius, Artūras Grybas, Zigmantas Rapkevičius ir Artūras Blažinskas.

Mintis suburti miesto entuziastus kilo Virginijui Petkevičiui ir Arūnui Stipinui. Praėjusių metų liepos mėnesį šie vyrai pradėjo kultivuoti mūsų šalyje kol kas ne itin populiarią sporto šaką.

Per metus norinčiųjų žaisti gatvės ritulį padaugėjo maždaug trigubai. Panevėžiečių įkurta speciali gatvės ritulio entuziastų feisbuko grupė šiuo metu vienija jau daugiau nei šimtą narių. Dabar kiekvieną darbo dieną vakarais susirenka kelios dešimtys šios sporto šakos aistruolių žaisti gatvės ritulį su riedučiais.