Kviečia teikti kandidatus Metų panevėžiečių vardui gauti

Kviečia teikti kandidatus Metų panevėžiečių vardui gauti

Panevėžio miesto savivaldybė sulaukė pirmųjų kandidatų Metų panevėžiečio vardui gauti.

Tai Raimundo Sargūno sporto gimnazijos graikų ir romėnų imtynių treneris, Panevėžio graikų ir romėnų imtynių sporto klubo „Imtis“ vadovas MARIUS BARANAUSKAS – už Panevėžio miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje, rūpinimąsi Panevėžio miesto vaikų užimtumu, atsidavimą darbui;

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro viršininkas VIRGINIJUS MAČĖNAS – už atsidavimą darbui per ilgus darbo metus, sąžiningumą, dėmesingumą.

Ledo ritulio klubo „Olimpas“ vadovas, Panevėžio ledo arenos steigėjas ARTŪRAS BLAŽINSKAS – už ledo sporto, veiklų ir iniciatyvų populiarinimą, plėtrą, darbą su vaikais ir senjorais;

Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas RIMVYDAS TUMAS – už kovą dėl pacientų gyvybių su COVID-19 (koronaviruso) liga, neskaičiuojant laiko, pastangų, pagalbą kiekvienam.

Jūsų pasiūlytų kandidatų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Pateiktos kandidatūros registruojamos el. paštu komunikacija@panevezys.lt bei tel. (8 45) 501 348 – Komunikacijos skyrius. Pateikti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

2020-ųjų Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Komentarai

  • NA NEJUOKINKIT…TUMAS…NEMATĘS NEI VIENO KORONA SERGANČIO LIGONIO-NENUVERTINKITE „PANEVĖŽIEŽIO VARDO“.

  • pritariu Romui

  • Prie ko čia Tumas?

    • Atsakyti
  • už atsidavimą darbui per ilgus darbo metus, sąžiningumą, dėmesingumą.
    senai laikas ant peciaus sedet

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų