Neringa Kunickienė, globėja. P. Židonio nuotr.

Kviečia paminėti Globėjų dieną

Kviečia paminėti Globėjų dieną

Panevėžys tęsia gražią tradiciją ir kartu su Panevėžio socialinių paslaugų centro Globos centru jau penktą kartą kviečia paminėti Globėjų dieną. Birželio 26–liepos 2 dienomis vyks renginiai, į kuriuos kviečiami esami ir buvę globėjai bei norintieji jais tapti.

Renginių savaitę pradeda viktorina „Ką žinai apie globą?“, kuri vyks Laisvės aikštėje birželio 26 dieną 14 valandą. Visi dalyviai, atsakinėję į klausimus, bus apdovanoti prizais.

Birželio 28 dieną 16 valandą Globos centras kviečia į Padėkos vakarą Panevėžio muzikiniame teatre. Svečiams koncertuos pučiamųjų orkestras „Garsas“, dainuos solistė Laima Česlauskaitė, globėjus sveikins miesto vadovai.

Birželio 27 dieną Globos centro darbuotojai kviečia į socialiai atsakingą žygį „Iš gamtos po šiukšlę“. Kviečiami dalyvauti globėjai, vaikai, socialiniai darbuotojai ir visi neabejingi aplinkosaugai. Žygeiviai renkasi šalia „Kalnapilio“, prie upės esančioje aikštelėje 14 valandą. 14.15 dalyviai išžygiuos link Senvagės.

Liepos 1 dieną visi globėjai ir globojami vaikai kviečiami vykti į globojančių šeimų festivalį Vilniuje  „Čia gera augti“. Į renginį atvyks globėjai iš visos Lietuvos. Šventėje lauks vaišės, sportinės, interaktyvios ir edukacinės pramogos bei nuostabus koncertas. Šventiniu renginiu tikimasi atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globą, keisti visuomenėje susiformavusias neigiamas nuostatas vaikų globos atžvilgiu. Norintiems vykti tereikia registruotis Globos centre.

Liepos 2 dieną 10.30 Kristaus Karaliaus katedroje vyks mišios už globėjus ir globojamus vaikus.

2017 m. Globėjų diena įtraukta į atmintinų dienų sąrašą ir minima liepos pirmąjį sekmadienį. Juk globėjai – ypatingi žmonės vaikų globos kelyje. Nuo jų užsidegimo ir širdžių šilumos atsiveria vaikams ir šeimoms galimybės, antri šansai, antri gyvenimo gimtadieniai. Švęsime Globėjų dieną ir padėkosime tiems, kurie išgirdo vaikus, o išgirdę – apkabino.

Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu globėja Neringa Kunickienė dėkoja, kad vyksta tokie nuostabūs renginiai, kuriais džiaugiasi ir vaikai, ir globėjai. „Labai gera, kad visada esame palaikomi ir galime švęsti kartu“, – sako Neringa.

Šiuo metu Panevėžyje yra 104 globėjai ir 128 globojami vaikai. Dar šeši auga budinčių globotojų šeimose.

Informacija apie globos renginius ir pasirengimą tapti globėju suteikiama Globos centre, Topolių al. 11, arba telefonu 8 675 71533.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų