Krepšininkės rungtyniauja sėkmingai (foto galerija)

Lietuvos moterų krepšinio lygos B divizione sėkmingai rungtyniauja Panevėžio miesto komanda „Naftėnas-R. Sargūno SG-SC“. Po pirmajame ture 64:68 patirto pralaimėjimo išvykoje Vilniaus universitetui, panevėžietės iškovojo keturias pergales iš eilės.

Trenerės Rimos Daunienės auklėtinės 94:49 įveikė Vilniaus „VK-Kamanę“, 55:52 – Kauno LSMU, 75:50 – Vilniaus „Tiketą“ ir 69:67 – Kauno „Patriotes“.

Susitikime su Vilniaus „Tiketa“ nugalėtojų gretose geriausias karjeros rungtynes B divizione sužaidusi Šeila Gudinskaitė per 25 minutes surinko 22 taškus, atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 37 naudingumo balus.

18-metė pagerino asmeninius rezultatyvumo bei surinktų naudingumo balų rekordus. 12 atkovotų kamuolių – pakartotas geriausias krepšininkės rezultatas.

Itin atkakliai vyko paskutiniosios rungtynės, kuriose „Naftėnas-R. Sargūno SG-SC“ namuose 69:67 (21:18, 10:23, 24:11, 14:14) palaužė Kauno „Patriotes“.

Panevėžietės panaikino dviženklį deficitą (31:42), o pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje apsigynė nuo varžovių atakos.

Nugalėtojoms Kamilė Žukaitė per 32 minutes įmetė 16 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 15 naudingumo balų. Indrė Keršulytė pelnė 12 taškų, Ugnė Mikštaitė – 11.

Per penkis susitikimus iškovojusios 4 pergales panevėžietės kartu su Vilniaus universiteto ir Alytaus RKL-GUT krepšininkėmis dalijasi 1–3 vietomis. Šių metų Lietuvos moterų krepšinio lygos B divizione rungtyniauja devynios komandos.