Krepšininkai laimėjo namuose

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate „Lietkabelis“ šįvakar pasiekė dar vieną pergalę. Namuose rungtyniavę panevėžiečiai rezultatu 98:90 (27:26, 19:24, 21:19, 31:21) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

Rungtynės tarp „Lietkabelio“ ir „Pieno žvaigždžių“ buvo jau ketvirtoji komandų akistata šiame LKL čempionate. Iki šio susitikimo „Lietkabelis buvo laimėjęs visus tris tarpusavio mačus – 82:63, 84:60 ir 80:77.

„Lietkabelio“ startas buvo geresnis (24:16), bet jis nieko negarantavo. „Pieno žvaigždės“ jau kėlinio pabaigoje paleido tritaškių seriją ir atsiliko tik 26:27. Svečiai ėmė iniciatyvą į savo rankas (33:29), kol galiausiai įgavo dviženklę persvarą – 44:34.

Vytenis Lipkevičius, Kyle’as Vinalesas ir Paulius Valinskas surengė spurtą, po kurio „Lietkabelis“ priartėjo prie varžovų (46:47), o po didžiosios pertraukos virė labai atkakli kova.

Rezultatas buvo išsilyginęs (64:64), bet pasvališkiai pranašumą susigrąžino – 69:67. Tiesa, jau greitai jis vėl sviro panevėžiečių naudai, kai iš toli pataikė Margiris Normantas, dvitaškį pataikė ir Gytis Masiulis – 76:69. Galiausiai „Lietkabelis“ įspūdingai ėmė kontroliuoti situaciją ir pelnė jau 16 taškų paeiliui, kai tuo tarpu „Pieno žvaigždės“ iki pat penktos paskutinio kėlinio minutės išgyveno taškų badą – 83:72. Tai buvo esminis rungtynių lūžis, po kurio „Lietkabelis“ pergalės neatidavė.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 25, Paulius Valinskas 20, Kyle’as Vinalesas ir Panagiotis Kalaitzakis – po 13, Vytenis Lipkevičius ir Džordže Gagičius – po 8.

„Pieno žvaigždės“: Edgaras Želionis 19, Yannickas Franke 17, Paulius Petrilevičius ir Tomas Lekūnas – po 16, Karolis Giedraitis 9.

Artimiausias LKL čempionato rungtynes „Lietkabelis“ žais balandžio 21 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Vilniaus „Ryto“ krepšininkais.