Kraujo tyrimai – ankstyvos diagnostikos garantas

Kraujo tyrimai – ankstyvos diagnostikos garantas

Sveikata, sakoma, yra brangiausias turtas, kurio nenupirksi už viso pasaulio pinigus. Tačiau, kaip ir juokelyje „ne piniguose laimė, bet maloniau verkti Mersedes‘e nei autobuse“ truputį tiesos būtų ir teiginyje, kad į savo sveikatą reikia investuoti!

Ankstyva diagnostika palengvina bet kurio negalavimo gydymą ir kartais pakeičia visą ligos eigą iš sunkaus stacionarinio ar chirurginio gydymo, į lengvą gydymą apsiribojanti viena kita tabletėle. Tačiau, tai padaryti galima tik periodiškai atliekant kraujo tyrimus, kuri yra paprasta, bet labai daug atskleidžianti diagnostikos forma!

Jaučiate kai kuriuos simptomus, o gal tiesiog pablogėjo savijauta, miegas ar trūksta jėgų? Kraujo tyrimų spektras tikrai platus, tad rinktis galite priklausant nuo to, kokie simptomai Jus kamuoja ar kokius negalavimus įtaria Jūsų šeimos gydytojas. Dažniausi ir populiariausi kraujo tyrimai yra alergenų tyrimas, skydliaukės tyrimas, širdies ir kraujagyslių būklės tyrimas, hormonų tyrimas, vėžio žymenų tyrimas ir kiti profilaktiniai tyrimai, kurie puikiai atskleis Jūsų organizmo ir atskirų jo sistemų veiklą.

Praktiška ir rūpestinga dovana

Bet kodėl kraujo tyrimai taip pat yra ir populiari dovana? Kaip minėta – ankstyva diagnostika yra svarbus ir kartais esminis dalykas, kuris nulemia ligos eigą. Nelaimei, mūsų sveikatos apsaugos sistema nulemia, kad tyrimams dažnai reikia šeimos gydytojo ar specialisto siuntimo, o taip pat jie užtrunka ilgiau ir yra mažiau patogūs nei privačių klinikų ir laboratorijų siūlomi variantai. Čia kraujo tyrimų kaina dažnai būna net mažesnė nei ta, kurią siūlo poliklinika, o ką jau kalbėti apie laiko sąnaudas ir patogumą, kuriuos gaunate atvykdami ir gaudami paslaugą iš karto. Kai tyrimas toks patogus, kraujo tyrimų kaina atrodo dar patrauklesnė!

Tyrimai pagal gyvenimo būdą

O kas jei simptomai nėra aiškūs, ar nežinote ko griebtis ir kokius tyrimus pasirinkti? Rinkitės tyrimus pagal savo gyvenimo būdą ir savo poreikius. Kad patys galėtumėte paimti sveikatos vairą į savo rankas, pasitikrinti galite galybe universalių tyrimų, o taip pat ir specializuotų tyrimų, kurie gali būti orientuoti į moteris ar vyrus, vaikus, senjorus, parinktų būtent sportuojantiems, jaučiantiems lėtinį nuovargį, vegetarams, veganams ir kt. Belieka pasiryžti savo sveikata rūpintis jau šiandien, griebti telefono ragelį ir registruotis visapusiškam kraujo tyrimui!

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų