Kovą dėl trofėjaus panevėžiečiai pradėjo pergale

Šįvakar LFF taurės aštuntfinalio rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su „Jonava“. Laimėję susitikimą rezultatu 3:0 (1:0) panevėžiečiai pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Nuo pat mačo pradžios panevėžiečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir įgijo neginčytiną teritorinę bei žaidybinę persvarą. Jau 10-ąją rungtynių minutę galėjo pasižymėti Ignas Kružikas, bet „Panevėžio“ žaidėjo smūgiuotas kamuolys į šeimininkų vartus neįskriejo. Aktyviai rungtyniavęs I. Kružikas kelis kartus smūgiais iš toli tikrino šeimininkų vartininko Martyno Matuzo budrumą.

23-ąją susitikimo minutę iš arti galva smūgiavo Jorge Elias, bet „Jonavos“ vartininkai vėl sužaidė patikimai.

Įpusėjus pirmajam kėliniui ir toliau aikštėje dominavo svečiai, o šeimininkams labai retai pavykdavo priartėti prie panevėžiečių baudos aikštelės.

27-ąją mačo minutę „Panevėžio“ komanda išsiveržė į priekį. Po tikslaus Tautvydo Eliošiaus perdavimo kamuolį į jonaviečių vartus iš arti nukreipė Jorge Elias.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką ekipoms nepavyko pasižymėti. Poilsio komandos išėjo „Panevėžiui“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrąjį kėlinį „Panevėžio“ futbolininkai pradėjo labai aktyviai. 49-ąją mačo minutę, kilus sumaiščiai prie „Jonavos“ vartų, šeimininkų komandos žaidėjas nuo vartų linijos sugebėjo išmuši kamuolį.

53-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai turėjo šimtaprocentinę progą padidinti rezultatą. Tautvydas Eliošius atsidūręs vienui vienas prieš šeimininkų vartininką iš itin dėkingos padėties kamuolį sukirto į vartų virpstą.

58-ąją rungtynių minutę „Panevėžys“ jau pirmavo rezultatu 2:0. Po pakelto kampinio kamuolį į jonaviečių vartus galva nukreipė Jorge Elias.

Vaizdas aikštėje ir toliau nesikeitė. Panevėžiečiai dominavo aikštėje ir turėjo dar kelias geras progas pasižymėti, bet jomis nepasinaudojo.

Jau per teisėjo pridėtą laiką po keitimo aikštėje pasirodęs Eimantas Abramavičius pelnė dar vieną įvartį. Susitikimą rezultatu 3:0 pelnytai laimėjo „Panevėžys“.

Nugalėję „Jonavos“ futbolininkus panevėžiečiai pateko į LFF taurės ketvirtfinalį. Kas bus „Panevėžio“ varžovai kitame etape, paaiškės ištraukus burtus.

Susitikimą su „Jonava“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Rafaelis Floro, Justinas Januševskis (46 min. Vytas Gašpuitis), Bruno Fandinho (80 min. Domantas Vaičekauskas), Matheusas Bissi, Kotaro Amemiya, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Ignas Kružikas, Sebastianas Vasquezas (64 min. Ernestas Veliulis), Jorge Elias (73 min. Eimantas Abramavičius).

Artimiausias A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais liepos 19 dieną, sekmadienį, su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.