Kovą dėl bronzos krepšininkai pradėjo pralaimėjimu (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose žaidė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pirmąsias mažojo finalo serijos rungtynes su Jonavos „CBet“. Panevėžiečiai susitikimą pralaimėjo rezultatu 80:89 (20:25, 19:23, 23:25, 18:16).

„Kalnapilio“ arenoje susitikimą sėkmingiau pradėjo jonaviečiai, kurie išsiveržė į priekį 6:0. Aikštės šeimininkai neleido svečiams pabėgti per daug toli į priekį. Sužaidus pusę laiko pirmajame mačo ketvirtyje „7bet-Lietkabelis“ atsiliko vos 3 taškais – 9:12. Vėliau vėl sėkmingesnę atkarpą sužaidę „CBet“ krepšininkai įgijo 8 taškų persvarą – 17:9. Panevėžio komandos vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės, kurios metu pabandė sustyguoti pašlijusį savo auklėtinių žaidimą. Daugiausiai Gedimino Oreliko pastangomis panevėžiečiai savo atsilikimą sušvelnino iki 2 taškų 18:20. Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai atsiliko rezultatu 20:25. Net 15 iš 20 taškų pirmajame ketvirtyje „7bet-Lietkabeliui“ pelnė G. Orelikas.

Antrojo kėlinio pradžioje po sėkmingo spurto „CBet“ komanda pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklę persvarą 35:24. Tuomet N. Čanakas paprašė dar vieno minutės pertraukėlės. Ji nepadėjo. Poilsio komandos išėjo Jonavos ekipai pirmaujant rezultatu 48:39. Pirmoje rungtynių pusėje panevėžiečiai suklydo net 15 kartų.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai dar labiau nutolo. Jonavos ekipa, jos žaidėjams puikiai atakuojant iš trijų taškų zonos, pirmavo jau 17 taškų persvara 58:41. Iki kėlinio pabaigos panevėžiečiams pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą. Pasibaigus trečiajam mačo ketvirčiui „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai nuo varžovų atsiliko 11 taškų skirtumu – 62:73.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėję aikštės šeimininkai svečių pranašumą sumažino iki 7 taškų – 66:73, o ketvirčio viduryje panevėžiečiai visiškai priartėjo prie varžovų – 74:75. Jamelas Morrisas pataikė dvitaškį su pražanaga ir pirmą kartą išvedė „7bet-Lietkabelį“ į priekį – 77:76. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje geriau sekėsi svečiams, kurie iškovojo pergalę rezultatu 89:80.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 19, Kristianas Kullamae ir Jamelas Morrisas – po 15, Vytenis Lipkevičius 9, Gabrielius Maldūnas 8.

„CBet“: Glynnas Watsonas 22, Jeffery Garrettas 16, Goranas Huskičius 15, Dovis Bičkauskis 12, Edvinas Šeškus 11, Aurimas Majauskas 10.
Po rungtynių Panevėžyje serijoje iki trijų pergalių 1:0 pirmauja „CBet“.

Antrąsias serijos dėl bronzos medalių rungtynes komandos šį penktadienį žais Jonavoje. Trečiasis „7bet-Lietkabelio“ ir „CBet“ ekipų susitikimas vyks pirmadienį Panevėžyje. Mačas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 18 valandą 30 minučių.