Koronavirusu serga 61 mokinys, saviizoliacijoje – daugiau nei 1,1 tūkst. žmonių

Koronavirusu serga 61 mokinys, saviizoliacijoje – daugiau nei 1,1 tūkst. žmonių

Lietuvoje koronavirusu šiuo metu serga 61 mokinys, saviizoliacijoje yra 1136 asmenys, pirmadienį pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Jos teigimu, remiantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, taip pat serga 15 pedagogų ir 11 kitų ugdymo įstaigų darbuotojų.

Koronaviruso atvejų pastaruoju metu fiksuota Vilniaus, Klaipėdos miestų, taip pat Kelmės, Rokiškio, Radviliškio, Ukmergės, Raseinių, Vilkaviškio rajonų ugdymo įstaigose.

Visos mokyklos, kuriose nustatyta koronaviruso atvejų, anot ministerijos, dirba mišria sistema, kai derinamas kasdienis ir nuotolinis mokymas.

Nuotoliniu būdu šiuo metu dirba 46 ikimokyklinio ugdymo grupės, 31 bendrojo ugdymo klasė, kurioje vidutiniškai yra po 24 mokinius, taip pat viena profesinio mokymo grupė, kurioje yra dešimt mokinių, ir 270 pavienių mokinių.

Pirmadienį į mokyklas Klaipėdoje, Alytuje, Raseiniuose grįžo mokytis jaunuoliai, nuotoliniu būdu pastaruoju metu dėl koronaviruso grėsmės mokęsi namuose.

Iš viso į mokyklas grįžo apie 300 mokinių ir daugiau nei 20 pedagogų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų