Kokios moteriškos basutės yra šio sezono hitas?

Kokios moteriškos basutės yra šio sezono hitas?

Kokios moteriškos basutės yra šio sezono hitas?

Ne paslaptis, jog mados tendencijos keičiasi kiekvieną sezoną. Tai, kas buvo madinga praeitais metais, šiais gali būti visiška stiliaus klaida. Taip jau išeina, jog norint išlikti madingai tenka nuolat domėtis mados tendencijomis ir didžiausiais sezonų hitai. Nors kai kurios moteriškos basutės išlieka klasika, šį sezoną galime pastebėti, jog atsirado nemažai išskirtinių dizainų basučių, kurios papildo visų pamėgtų moteriškų basučių gretas.

Didžiausia naujiena – išskirtinių spalvų basutės

Klasikinės basučių spalvos daugeliui jau tikrai įgrįso, laikas permainoms. Šį sezoną kiekviena stilinga moteris spintoje turės bent keletą neįprastų spalvų, galbūt net margų basučių. Toks pasirinkimas yra drąsus, tačiau tuo pačiu labai stilingas. Spalvotos basutės idealiai dera tiek prie vienspalvių drabužių, tiek prie margų suknelių ar kostiumėlių.

Šlepetės

Didžiausia problema, kurią kelia basutės, pastovus pirštų ir pėdos trynimas. Dėl to atsiranda pūslės, skausmas ir kiti nemalonumai. Kaip to išvengti? Labai paprastai – rinkitės šlepetes. Birkenstock yra vienas žinomiausių gamintojų, siūlančių šlepetes, kurios kiekvieną nustebins komfortiškumu. Jeigu pavargote kentėti nuo spaudžiančių, trinančių basučių, rinkitės šlepetes. Jas rasite birkenstock – evalyne.lt.

basutės moterims

Baltos basutės išlieka klasika

Jau ne vienerius metus daugelis moterų renkasi baltas basutes. Didžiausias jų privalumas – dera prie bet kokio drabužio. Nesvarbu, vilkėsite rožinę, baltą ar kokios kitos spalvos suknelę, baltos basutės jums idealiai tiks.

Dar vienas mados klyksmas – espadrilės

Jeigu iki šiol neavėjote espadrilių, tuomet tikrai negalite savęs laikyti stilinga moterimi. Šios basutės moterims jau keletą metų yra laikomos vienu stilingiausių vasaros aksesuaru.

Kiek kainuoja kokybiškos basutės?

Nesvarbu, kokio stiliaus basutes pasirinksite, kaina bus panaši. Nereikia tikėtis, jog įsigysite basutes už keliolika eurų ir galėsite jas nešioti daug metų. Gaila, tačiau pigios basutės ne tik greitai susidėvi, bet ir palieka pūsles. Taip jau nutinka, kai pasirenkamos basutės, pagamintos iš pigių medžiagų. Jeigu norite, jog basutės jums tarnautų daug metų ir stebintų jus komfortiškumu kiekvieną dieną, tuomet netaupykite. Mokate ne tik už gamintojo vardą, bet ir kokybę. Mitas, jog brangios basutės yra nevertos savo kainos ir didelę kainą tenka mokėti tik dėl prekinio ženklo. Tiesa ta, jog mokate už kokybę. Visgi tikslios sumos įvardinti negalime, kiek kainuoja kokybiškos basutės, kadangi tai priklauso ne tik nuo batų kokybės ir gamintojo, bet ir pardavėjo. Būtent dėl to rinktis reikia labai atsakingai. Neskubėkite pirkti basučių, pasidairykite po parduotuves, gal rasite tokias pat basutes tik pigiau.

Kodėl kokybiškos basutės kartais greitai susidėvi?

Mokate brangiai už basutes, tačiau jos vis tiek greitai susidėvi? Neskubėkite kaltinti gamintojo. Gali būti, jog tai jūsų kaltė, kad basutės susidėvi vos per kelis mėnesius. Basučių priežiūra priklauso nuo jų tipo. Kai kurias basutes reikia valyti specialiais valikliais, kitos nereikalauja jokios priežiūros, tačiau yra neskirtos lietingiems orams. Pasidomėkite, kaip prižiūrėti turimas basutes, tuomet galėsite džiaugtis jomis daugiau nei kelis sezonus.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų