Keturios Panevėžio mokyklos diegs kokybės krepšelį

Keturios Panevėžio mokyklos diegs kokybės krepšelį

 

Panevėžys 2019–2022 m. dalyvaus kokybės krepšelio diegimo mokyklose projekte. Tam bus pasirašoma Panevėžio miesto savivaldybės ir Nacionalinės švietimo agentūros partnerystės sutartis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija atrinko 4 projekte dalyvausiančias mokyklas – „Vyturio“, Rožyno, „Beržų“ progimnazijas ir M. Karkos pagrindinę mokyklą. Kiekviena, įvertinusi individualius poreikius, rengs veiklos tobulinimo planą. Jam įgyvendinti galės įsigyti mokymo, interaktyvių priemonių, įrangos, organizuoti mokytojų ir mokinių mokymus, įsirengti šiuolaikiškas edukacines erdves. Pamokos taps įdomesnės, padaugės projektinių, tiriamųjų darbų, stiprės  bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis (pavyzdžiui, robotikos centru „RoboLabas“, Gamtos mokykla ar kt.).

Kokybės krepšeliui diegti visos 4 mokyklos vien šiais mokslo metais gaus beveik 286,5 tūkst. Eur. Iš jų miesto indėlis sudarys beveik 43 tūkst. Eur. Panaši suma (priklausomai nuo mokinių skaičiaus) bus skirta ir kitiems mokslo metams.

 

Komentarai

  • Tai norinčių mokytis Rožyne ir Vyturyje tik padaugės 🙂

  • Gali visose išvardintose mokyklose padaugėti, jei bus vertinama ne pagal žinias, o pagal kažkokius ženklus (gal dangaus, gal horoskopų, gal dar kažkokius). Kokybei svarbu ir mokinių, ir mokytojų bendradarbiavimas, vienodas tikslų siekimas ir t.t. Mokymosi kokybė, kaip ir orai, yra nenuspėjami.

    • Atsakyti
  • Šaunu!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų