Keliuose siautėjo girti vairuotojai

Keliuose siautėjo girti vairuotojai

Penktadienis, 13-oji, daliai žmonių matyt taip susuko protą, kad už vairo nusprendę sėsti apsvaigę. Kai kurie jų – kone mirtinai prisigėrę.

Panevėžyje, Projektuotojų gatvėje, į pareigūnų rankas įkliuvo Kupiškio rajono gyventoja. Jauna „Peugeot 207“ vairuotoja buvo smarkiai apgirtusi. Jai nustatytas 2,92 promilės girtumas. Įtariamoji sulaikyta.

Kupiškio rajono gyventojas už vairo sėdo kone mirtinai girtas. Jis ne tik įpūtė 4 promiles, bet ir neturi įgijęs teisės vairuoti. Vyras sulaikytas.

Dar vienas apsvaigęs vyras nulėkė nuo kelio Biržai-Gedžiūnai-Vabalninkas. Vairuodamas automobilį „Nissan Almera“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavęs nuo kelio apsivertė. Įtariamasis sulaikytas. Jam nustatytas 2,23 promilės girtumas.

Kupiškio rajono Ničiūnų kaimo teritorijoje automobilio „Ford Galaxy“ vairuotojas atsitrenkė į kelkraštyje stovėjusį automobilį „Toyota Rav4“. Tuo metu minėtame automobilyje sėdėjo panevėžietė jo savininkė. Įtariamasis sulaikytas. Jam nustatytas 1,98 promilės girtumas.

Rokiškio rajono Pagrandžių kaime automobilį „Opel Vectra“ vairavo neblaivus Rokiškio rajono gyventojas. Jam nustatytas 1,90 promilės girtumas. Vyras sulaikytas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų