Vilkikui atsitrenkus į betonines kelio užtvaras, iš pramušto degalų bako ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo apie 500 litrų dyzelio kuro. Kol ugniagesiai gelbėtojai tvarkė avarijos padarinius, eismas aplinkkeliu buvo sustabdytas. T.Markelevičiaus nuotr.

Kelionę baigė griovyje

Kelionę baigė griovyje

Nors Joninės baigėsi, panašu, kad kai kurie panevėžiečiai ir toliau švenčia. Tačiau baisiausia, kad tiesiai nuo šventinio stalo sėda prie automobilio vairo.

Pirmadienio vėlų vakarą pagalbos prireikė 60-metei panevėžietei. Moteris Pelkių ir Bobkalnio gatvių sankryžoje nesuvaldė automobilio „Kia Sorento“ ir nuvažiavo nuo kelio. Netrukus paaiškėjo ir avarijos priežastis – panevėžietei alkoholio kiekio matuokliu nustatytas 1.98 prom. girtumas. Ji sulaikyta, o prabangus visureigis nutemptas į policijos saugomą automobilių aikštelę.

Panaši avarija įvyko ir Pasvalio rajone, kelio Šiauliai–Pakruojis–Pasvalys 52,930 kilometre. 45-erių biržietis, vairuodamas automobilį „Audi A4“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelio atitvarą. Laimė, eismo įvykio metu žmones nenukentėjo. Patikrinus vairuotojo blaivumą, jam nustatytas 2,47 promilių girtumas, jis sulaikytas. Neblaiviems vairuotojams teks minti teismo slenksčius.

Dar viena avarija įvyko antradienio naktį Panevėžio aplinkkelyje, ties Paviečečių gyvenviete. Latvių vilkikas, gabenęs baldų krovinį iš Italijos, apakintas iš priekio atvažiuojančių mašinų, nepastebėjo kelio susiaurėjimo ir apie kelio taisymo darbus įspėjančių ženklų ir trenkėsi į betoninius atitvarus.

Žmonės nenukentėjo, bet buvo pramuštas vilkiko degalų bakas ir ant kelio pasipylė dyzelinis kuras. Į įvykio vietą iš karto buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, mat ant kelio išsiliejo apie 500 litrų kuro. Panaudojus beveik 200 kg sorbento degalai surinkti ir nespėjo pasiekti netoli esančio vandens telkinio. Tuomet žala gamtai būtų milžiniška.

Kol vyko kelio tvarkymo darbai, eismas aplinkkeliu buvo sustabdytas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų