Keleivius nuvylusios stotelės, Savivaldybės teigimu, suprojektuotos dar 2016 metais ir tokios liks. Paguoda, kad netrukus atsiras naujų ir kur kas sandaresnių paviljonų. M. Garucko nuotr.

Keleivius nustebino pusplikės stotelės

Keleivius nustebino pusplikės stotelės

Viešuoju transportu besinaudojantys panevėžiečiai atnaujintose gatvėse sulaukę naujų autobusų stotelių paviljonų nusivylė. Pusplikės jų metalinės konstrukcijos ir suolelis menkai apsaugo lietingomis ir vėjuotomis dienomis. Savivaldybė jų keisti neketina, tik guodžia, kad netrukus stotelėse bus įrengta naujų ir kur kas sandaresnių paviljonų.

„Esu vyresnio amžiaus žmogus ir man dažnai reikia nuvažiuoti į polikliniką pas gydytojus. Laukdamas tokioje stotelėje, kai merkia lietus ir pučia vėjas, dar labiau gali susirgt nė nepasiekęs medikų“, – apmaudą liejo ties Kauno technologijų universiteto Panevėžio filialu autobuso laukianti panevėžietė.

Ir iš tiesų – metaliniame statinyje, kuris teturėjo stogą ir suolelį, stovinti pensininkė liko šlapia.

Panevėžio savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojo Dariaus Linkono teigimu, šį pavasarį mieste sustatyti metaliniai paviljonai be sienų pagal vykdytą projektą buvo suplanuoti ir patvirtinti dar 2016-aisiais, kai jis pats dar nedirbo Savivaldybėje. Jie ir liks tokie, kokie dabar yra.

D. Linkonas važinėjančiuosius miesto viešuoju transportu guodžia, kad netrukus Panevėžyje atsiras jau vėliau suprojektuotų naujų ir gražių autobusų stotelių paviljonų. Šie bus labiau uždari ir apsaugos keleivius nuo prasto oro. Tokie paviljonai numatyti poroje vietų Nemuno gatvėje bei ir naujai rekonstruotose J. Janonio, Statybininkų, Molainių gatvėse.

„Nauji stotelių paviljonai šiomis dienomis turi būti atvežti. Jie bus su stogu, sienomis, suoliukais. Suderinus su Teritorijų planavimo ir architektūros skyriumi pagal bendrąjį miesto planą jie užsakyti dar sausio mėnesį. Netrukus tokios stotelės bus gautos ir pastatytos“, – aiškino D. Linkonas.

Naujieji paviljonai autobusų stotelėse bus miesto Savivaldybės turtas. Jai teks pirkti ir tokių statinių priežiūros paslaugą.

Autobusų stotelėse dabar stovintys stiklo su mėlynai dažytais metalo rėmais paviljonai priklauso privačiai tarptautinei reklamos kompanijai.

Komentarai

  • Dabar projektuotojai visai nesigilina į funkcionalumą, jiems svarbiausia vaizdas. Užtat ir vargsta žmonės.

    • Atsakyti
  • Tai bent tokia pastate… Stoteles 5-ji gimnazija ir Tilvycio g po saligatviu remonto is viso buvo paliktos be paviljonu. Gudrutis kuris projektavo stoteles pats viesuoju transportu tikriausiai nesinaudoja. 5-ji gimnazija stoteleje suoliukas pastatytas taip arti gatves, kad jeigu kas nors sedi tai išlipantieji atsiduria praktiskai jiems ant keliu.Nezinau kaip ten issisuka tevai su vezimeliais.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų