P. Židonio nuotr.

Panevėžio kavinės keliasi iš letargo

Panevėžio kavinės keliasi iš letargo

Po pusmetį trukusio uždarymo Panevėžio kavinės kol kas dar nedrąsiai laukia lankytojų. Leidus tik iš dalies atnaujinti veiklą, vienos miesto kavinės ketvirtadienį jau nuo ankstyvo ryto rikiavo lauke staliukus, kitos labai neskubėjo, o trečiose ir toliau liko tyla.

„Esu labai pasiilgęs viešumo, galimybės pabendrauti gyvai. Tik oras galėtų būti kiek šiltesnis, nors sako, ateina dar didesnis šaltis“, – „Sekundei“ kalbėjo kavinės „Kavalierius“ prieigose, tarp peršviečiamų pertvarų vienas prie staliuko su kava prisėdęs panevėžietis Marius.

Gavęs leidimą tokiai prekybai, „Kavalierius“ pirmąją dieną į lauką išnešė 8 staliukus.

Optimizmu netrykšta statybų apkasuose likusios kavinės „Kranto 12“ savininkas Egidijus Stunža. Jam su Vyriausybės atlaisvinimu prasidėjo nauji iššūkiai –  startavo ilgai laukta Kranto gatvės rekonstrukcija.

Su karštos kavos puodeliu ketvirtadienio rytą „Sekundės“ sutiktas verslininkas kaip tik stoviniavo prie savo kavinės ir stebėjo nuimamą seną gatvės asfaltą.

„O kaip greitai gremžia! Bet žiūrėk, dar kaulų vėl ras, kas nors pasikeis ir užsitęs. Bet mes jau pripratę prie sunkumų. Pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau jų“, – kalbėjo E. Stunža.

Nepaisant gatvės remonto, dirbti nusiteikusi kavinė planuoja lauke išrikiuoti dešimt staliukų.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 23 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų