„Kauno Žalgiris“ buvo stipresnis (foto galerija)

Šįvakar šalies A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo minimalius skirtumu 0:1 (0:0).

Rungtynių pradžioje aikštėje vyko lygus žaidimas ir nė vienai iš komandų nepavyko įgyti kiek nors ryškesnio pranašumo.

Pirmą rimtesnę progą pasižymėti šiame mače sukūrė kauniečiai. Kėlinio viduryje iš baudos aikštelės ribų pavojingai smūgiavo Emmanuelis Davidas, bet sėkmingai sužaidęs šeimininkų vartininkas Rafaelis Broetto sugebėjo kamuolį nukreipti į kampinį.

Po kelių minučių jau panevėžiečiai surengė pavojingą išpuolį, bet Tautvydo Eliošiaus stipriai smūgiuotą kamuolį lietė „Kauno Žalgirio“ žaidėjas, o „Panevėžio“ futbolininkai turėjo tenkintis kampiniu.

Po akimirkos Jorge Eliasas pasiuntė kamuolį į svečių vartus, bet įvartis nebuvo įskaitytas, nes mačo arbitras užfiksavo nuošalę.

Pakiliai rungtyniavę „Panevėžio“ futbolininkai ir toliau grasino kauniečių vartams. Po tolimo Matheuso Bissi baudos smūgio „Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis išgelbėjo savo komandą.

Jau kitos atakos metu svečių ekipa surengė pavojingą išpuolį, kurio metu kamuolys atsimušė į „Panevėžio“ komandos vartų skersinį.

Šeimininkai neliko skolingi. Ernestas Veliulis labai pavojingai išsiveržė į „Kauno Žalgirio“ baudos aikštelę, bet savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo patikimai sužaidęs svečių komandos vartininkas. Itin aktyviai kairiajame krašte rungtyniavęs „Panevėžio“ saugas E. Veliulis pirmajame kėlinyje kėlė daug problemų svečių komandos gynybos grandžiai.

Iki pertraukos pasižymėti abiejų ekipų futbolininkams nepavyko. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antroje kėlinio pradžioje aktyvesni aikštėje buvo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, bet panevėžiečiai gana sėkmingai gynėsi.

55-ąją minutę „Panevėžio“ komanda turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet būdamas dėkingoje situacijoje arti varžovų vartų Sanjinas Vrebacas kiek sudelsė ir svečiai sugebėjo pavojų likviduoti.

Iškart po šio epizodo krito įvartis į šeimininkų vartus. 56-ąją mačo minutę greita kauniečių kontrataka baigėsi stipriu ir taikliu Egidijaus Vaitkūno smūgiu iš 16 metrų.

„Panevėžio“ treneriai atliko kelis keitimus, kas pagyvini aikštės šeimininkų žaidimą. Mačo pabaigoje šeinininkai svečių vartus atakavo gausiomis pajėgomis, kėlė kelis kampinius iš eilės, bet išlyginti rezultato nepavyko .

Rungtynes minimaliu skirtumu 1:0 laimėjo „Kauno Žalgiris“.

Susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas (62 min. Hugo Figueredo), Vytas Gašpuitis, Bruno Fandinho, Rafaelis Floro, Matheusas Bissi (83 min. Chrysovalantis Kozoronis), Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis, Sanjinas Vrebacas (62 min. Sebastianas Vasquezas), Ignas Kružikas (68 min. Kotaro Amemiya) , Jorge Eliasas.

Dabar A lygos čempionate bus ilgesnė nei mėnesio pertrauka, o kitą susitikimą FK „Panevėžys“ žais tik rugsėjo 27 dieną išvykoje su Vilniaus „Žalgiriu“.