I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Karo pabėgėliams iš Ukrainos – nemokamas miesto viešasis transportas

Karo pabėgėliams iš Ukrainos – nemokamas miesto viešasis transportas

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad 2022 metais užsieniečiams, pasitraukusiems dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, būtų taikoma 100 proc. lengvata važiuoti Panevėžyje viešuoju transportu.

Ši lengvata būtų taikoma įsigyjant mėnesinį vardinį bilietą, galiojantį kalendorinėmis dienomis.

Asmenys, norintys gauti nemokamą viešojo transporto bilietą, turės kreiptis į įstaigos Panevėžio keleivinis transportas administraciją ir jai pateikti dokumentą, įrodantį faktą, kad jis yra karo pabėgėlis iš Ukrainos, t. y. Migracijos departamento išduotą vizą ar laikiną leidimą gyventi Lietuvoje) bei savo asmens dokumentą.

Panevėžio savivaldybėje paskirti koordinatoriai, kurie rūpinasi karo pabėgėlių iš Ukrainos apgyvendinimo, švietimo, socialiniais ir savanorystės klausimais.

Atvykusiesiems iš Ukrainos svarbu užsiregistruoti – tai galima padaryti tik įvažiavus į Lietuvos teritoriją Alytuje esančiame registracijos centre arba atvykus į miestą, kuriame pageidaujama apsistoti. Panevėžyje tą padaryti reikia Migracijos departamento Panevėžio skyriuje, esančiame K. Binkio g. 14. Užsiregistravę Ukrainos piliečiai galės gauti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje (1 metams) arba nacionalinę vizą (1 metams).

Komentarai

  • Labai gerai, autobusuose nebebus prieslandzberginiu susivelusiu bedanciu bobuciu.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų