P. Židonio nuotr.

Karantino egzaminas kaimynystei

Karantino egzaminas kaimynystei

Karantinas, paralyžiavęs daugelio įstaigų ir įmonių darbą, virto išbandymu ne tik ekonomikai. Nuotoliniu būdu dirbantys ar priverstinių atostogų namuose užsidarę gyventojai susidūrė su nenumatyta problema.

Panevėžio savivaldybę jau pasiekia skundai dėl karantino metu triukšmingai remontuojamų butų.

Statybininkų gatvėje viename iš daugiabučių gyvenančiai Ritai Chadkevičienei namuose darosi sudėtinga ne tik dirbti nuotoliniu būdu, bet ir susikalbėti telefonu. „Sekundės“ žurnalistei dieną kalbantis su panevėžiete, fone buvo ištisai girdėti statybinis triukšmas.

Paskelbus Lietuvoje karantiną, R. Chadkevičienė namuose tvarko įmonių buhalteriją. Prie kompiuterio ir telefono jai tenka praleisti visą dieną.

Panevėžietė priversta nuo pat pirmos tokio darbo dienos klausytis triukšmo iš viršutiniame aukšte remontuojamo buto. Pasak Ritos, būtų gerai, jei poškėtų tik plaktukas – dabar dreba visas namas.

R. Chadkevičienei pritaria ir kiti to paties namo gyventojai. Personalo administravimo darbus namuose atliekantis Dainius irgi pasakojo dėl ištisinio statybinio triukšmo negalintis susikaupti. Kol kas drausminti statybininkų nėjo – vis dar kenčia.

O virš remontuojamo buto gyvenanti jauna mama Laura sako baigianti išprotėti. Ji augina du mažamečius vaikus. Mažajam tik trys mėnesiai ir šis nė negali akių užmerkti nuo griovimo, gręžimo ir panašių garsų.

Visą straipsnį skaitykite kovo 26 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Kažkodėl straipsnyje nepaminėtas butas.Tai Statybininkų g.26 namo 71 butas.Šiandien ir po pažadų gręžiame toliau.

  • Degradyno pijokai ta pati isdarineja.

  • Juk ne visi miestelėnai turi ir skaito internetą, kai kada paklauso televizorių. Dėl situacijos pavojingumo, meras galėtų duoti komandą miesto infektologams išpurkšti daugiabučių koridorius dezinfekciniais vaistais, o namo bendrijos pervestų pinigėlius už atliktą paslaugą.Gal ir gyventojai labiau suprastų laikmečio pavojingumą.Dezinfekcinio skysčio niekur nėra, neišspręsta jo gamyba.O juk Kalnapilis staigiai galėtų paleisti kokią gamybos liniją.Jis turėtų kainuoti panašiai kaip alaus skardinė,Valdžios vyrai, galvokit ir ką nors spęskit.Tokio skysčio privalėtų turėti kiekvienas butas, žmogus. Amen.

    • Yra firmu kurios daro dezinfekcija,reikia kreiptis o ne snaust, laukt. Laukt nebera kada bendrijoms reikia priimt sprendimus, o koks skirtumas kam moket svarbu darbai atlikti

  • Džiaukimės kad kažkas darbo turi.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų