P. Židonio nuotr.

Karantinas pažadino kaimo parduotuves

Karantinas pažadino kaimo parduotuves

 

Ne veltui sakoma, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera – apribojus judėjimą tarp savivaldybių, rankas trina kaimo prekybininkai.

Panevėžio rajone veikiančių parduotuvėlių  lentynos greitai ištuštėja, o išaugusia prekyba besidžiaugiantys smulkieji verslininkai rado ir naują nišą – prekes veža tiesiai į namus. Tačiau mažų maisto prekių krautuvėlių mieste savininkai teigia nebeišmanantys, ko griebtis, kad į ištuštėjusį miesto centrą prisikviestų pirkėjų.

Daugiau nei 30 km nuo Panevėžio nutolusių Sodelių senbuvei 96-erių Marijonai Burbulienei per karantiną maisto atgabena vaikai. Kartą per savaitę savo kieme ji sulaukia ir parduotuvės ant ratų, liaudyje vadinamos „autolafkės“.

„Prie pat durų atvažiuoja, sunkiai vaikštau, bet nulipu du laiptus pasiimti, ko reikia. O dabar, kai šalta, tai pardavėjas pats atneša mano įprastų prekių – per tiek laiko žino, ką perku, labai nuoširdus žmogus“, – pasakoja senolė, pridurdama, kad labai mėgsta varškės bandeles.

Visą straipsnį skaitykite sausio 21 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Kaip „netrins rankų kaimo prekybininkai“, kai tose parduotuvėse ( o, ypač, jei ji kaime tik viena) prekės su daug didesne kaina nei mieste. Ar kaimo gyventojams tai tikrai „išeis į gerą“?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų