P. ŽIDONIO nuotraukos

Karantinas gali tęstis ir vasarą

Karantinas gali tęstis ir vasarą

Karantinas dėl koronaviruso gali tęstis ir vasarą, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Gali būti, juo labiau, kad mes prie tos vasaros jau labai greitai artėjame“, – ketvirtadienį į klausimą, ar karantinas gali būti pratęstas ir dalį vasaros, spaudos konferencijoje sakė A. Veryga.

Visgi jis pabrėžia, jog karantinas reikalingas kaip teisinis režimas, leidžiantis kontroliuoti tam tikrus veiksmus.

„Suprantu, kad tas žodis „karantinas“, jis labai gąsdinantis, galbūt daugeliui yra sukeliantis tokias negatyvias emocijas, bet supraskime, kad pats karantino reglamentavimas reikalingas kaip teisinis įrankis, kad būtų galima tam tikrus dalykus vykdyti ir įgyvendinti“, – kalbėjo ministras.

A. Verygos teigimu, karantino režimas sudaro sąlygas numatyti ligoninių lovų rezervą, leisti mokėti ligoninėms net ir sumažėjus jų paslaugų apimtims, oro uostų ir sienų kontrolei.

„Nereikėtų jo bijoti viduje, nes kuo toliau, tuo labiau tos sąlygos atlaisvinamos, bet mes tikrai negalime atsipalaiduoti“, – pabrėžė ministras.

Šiuo metu karantinas šalyje yra pratęstas iki gegužės pabaigos.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Komentarai

  • baikite svaigti su tuo karantinu kam jis is vis dabar reikalingas jeigu atviros sienos prekyba vyksta buduliai vaiksto su kaukemis ant kaklo,

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų