Kaip sukurti atpalaiduojančią aplinką skirtingose namų erdvėse

Kaip sukurti atpalaiduojančią aplinką skirtingose namų erdvėse

Kiekvienas iš mūsų svajoja apie tokius namus, į kuriuos visuomet gera sugrįžti. Tam, kad tokius norus galėtume paversti realybe, reikia šiek tiek pasistengti formuojant kiekvienos erdvės aplinką. Išskyrėme pagrindinius niuansus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti kurdami kiekvieno kambario interjerą – jei vadovausitės jais, namų aplinka bus ir jauki, ir pakankamai atpalaiduojanti.

Virtuvėje susikoncentruokite į funkcionalumą

Taip, dažniausiai virtuvė nėra ta patalpa, kurioje atsipalaiduojame – greičiau priešingai, čia reikia pasiraitoti rankoves ir šiek tiek paplušėti. Visgi, galite pasirūpinti, kad visi maisto ruošimo procesai būtų sklandūs ir patogūs – tai kasdienybei suteiks papildomo komforto. Šiuo atveju verta investuoti į kelias funkcijas atliekančius prietaisus ir pasirūpinti, kad kriauklė, šaldytuvas ir viryklė būtų išdėstyti taip, kad visuomet galėtumėte patogiai juos pasiekti. Tuštesni stalviršiai taip pat suteiks daugiau erdvės kulinariniams atradimams – įsitikinkite, kad visus svarbiausius daiktus galėsite sutalpinti spintelėse.

Miegamajame daugiausiai dėmesio skirkite kokybiškam miegui

Jei miegamasis nėra sujungtas su svetaine ar kitomis gyvenamosiomis patalpomis, turite galimybę jį paversti išskirtine poilsio oaze, kuri leis atsikvėpti po sunkios dienos ir, svarbiausia, padės gerai išsimiegoti. Nesuklysite šiame kambaryje atsisakę televizoriaus ir kitų ramybę blaškančių įrenginių – geriausia, jei apsiribosite tik pagrindiniais baldais. Žinoma, jei turite papildomos laisvos vietos, galite ją išnaudoti patogiam foteliui ar supamam krėslui: pastatę šiuos baldus prie lango, sukursite papildomą poilsio kampelį, kuriame galėsite atsipalaiduoti su knyga ir puodeliu karšto gėrimo.

Tačiau daugiausiai dėmesio vertėtų skirti lovos, o ypač – čiužinio pasirinkimui, kadangi būtent nuo jo priklausys, kaip gerai išsimiegosite ir pasiruošite sekančiai dienai. Šiuolaikiniai gaminiai ne tik gali garantuoti gerą stuburo atramą – kai kurie iš jų yra pritaikyti gausiai prakaituojantiems, kenčiantiems nugaros skausmus ar susiduriantiems su kitomis panašiomis problemomis. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Svetainėje kurkite komfortą

Svetainė dažniausiai tampa ta erdve, kurioje laiką leidžiame ir su namiškiais, ir su svečiais, taigi svarbu pagalvoti ir apie dailų interjerą, ir apie patogumą. Nepabijokite įdomesnių detalių ir ryškesnių akcentų bei investuokite į komfortišką sofą ar minkštą kampą – tai kone patys svarbiausi šios erdvės atributai.

Taip pat reikėtų nepamiršti ir apie pramogas, kurias gali užtikrinti bet kurie populiariausiais prekiniais ženklais pažymėti, pavyzdžiui, Philips televizoriai. Daugelis jų dabar siūlo prieigą prie interneto ir daugybę papildomų pramogų, kurios turėtų praturtinti Jūsų šeimos laisvalaikį. Pirkėjų mėgstami ir televizoriai LG, tačiau atidžiau apžiūrėję šių įrenginių asortimentą, patikimų kompanijų rasite gerokai daugiau.

Vonios kambaryje plėtokite tvarkingą aplinką

Dažniausiai negalime pasigirti itin erdviais vonios kambariais, todėl ypatingai svarbu, kad kiekvienas daiktas šioje patalpoje turėtų konkrečią savo vietą – tuomet pavyks išvengti papildomų minčių, jog ir vėl reikėtų susitvarkyti. Daugeliui su komfortu asocijuojasi ir maudynės vonioje, tačiau ne paslaptis, jog tokiai įrangai reikia kiek daugiau vietos, tad turėtumėte pagalvoti, ar iš tiesų mėgausitės tokiu atpalaiduojančiu poilsiu – šis niuansas yra labai individualus. Jei visgi dažniausiai mėgstate greitas vonios procedūras, pakaks ir dušo kabinos – pasirinkę masažinį modelį, taip pat galėsite mėgautis labai atpalaiduojančiais malonumais.

Pritaikę visus šiuos patarimus, galėsite būti tikri, jog padarėte viską, jog namai būtų ta vieta, kurioje būtų malonu leisti laiką ir Jums, ir namiškiams. Visgi, nepamirškite pagalvoti ir apie asmeninius savo poreikius – net ir tuomet, jei jie nesutampa su aukščiau minėtomis kiekvienos erdvės vizijomis.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų