P. Židonio nuotr.

Kaimynams po nosimi išaugino sąvartyną

Kaimynams po nosimi išaugino sąvartyną

Panevėžyje šiukšlynai kyla ne vien šalia komunalinių atliekų konteinerių.

Pačiame miesto pakraštyje esančioje Kaimynų gatvėje kažkas pasielgė itin nekaimyniškai, į šalia esantį griovį suvertęs padangų, baldų, stiklainių, batų ir kitokio šlamšto krūvas.

Surasti teršėjus ar teršėją bus sudėtinga, tačiau neabejojama, kad iš labai toli šios atliekos greičiausiai nebuvo vežtos.

Apie Kaimynų gatvėje išverstas šiukšles Panevėžio savivaldybei pranešė gyventojai.

Pranešime nurodoma, kad į griovius čia šiukšlės pilamos sistemiškai ir dažniausiai atsiranda po nakties.

„Važiuosime, žiūrėsime, tikrinsime. Surasti, kas išmetė, jei nebus palikta kokių pėdsakų, gali būti sudėtinga“, – pripažįsta Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Tadas Martinaitis.

Jei taip nutiktų miesto centre, pasak vedėjo, šiukšlintoją būtų galima atsekti pagal vaizdo stebėjimo kameras, galbūt atsirastų ir daugiau liudininkų.

Dabar gi inspektorių viltis – akyli kaimynai arba šiukšlintojų palikti tam tikri pėdsakai, pavyzdžiui, koks popiergalis su adresu, sąskaita ar pan.

Visą straipsnį skaitykite sausio 17 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Taip pat skaitykite