DELFI nuotr.

J. Kinderis iškovojo pasaulio čempionato bronzą

Kaire (Egiptas) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate netikėtai nustebino Justinas Kinderis. Lietuvis šeštadienį vyrų varžybose iškovojo bronzos medalį.

Fechtavimosi rungtyje J.Kinderis iškovojo 20 pergalių iš 35 galimų ir su 220 tšk. pasidalino 8-9 vietas.

200 metrų plaukime laisvuoju stiliumi jis buvo 24-as (2:08.52 min., 293 tšk.), jojime su 10 baudos balų užėmė 11-ą vietą (290 tšk.) ir prieš lemiamą – kombinuotą bėgimo ir šaudymo – rungtį buvo penktas

Nuo trečios vietos mūsiškį skyrė 10 sekundžių ir šį atsilikimą jis labai greitai ištirpdė, iškovodamas bronzos medalį (1382 tšk).

Pasaulio čempionu tapo visą laiką pirmavęs Pietų Korėjos atstovas Jinhwa Jungas (1400 taškų), aplenkęs vengrą Robertą Kaszai su (1393).

Trisdešimtmetis J.Kinderis pasaulio čempionu asmeninėse varžybose yra tapęs 2013 metais, o 2010-aisiais iškovojo bronzą.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.