Judrioje sankryžoje susidūrė automobiliai

Judrioje sankryžoje susidūrė automobiliai

Antradienio pavakare, apie 16 val., vienoje judriausių Panevėžyje J. Basanavičiaus ir Vilniaus g. sankryžoje susidūrus automobiliams nukentėjo vieno jų keleivė.

Kaip praneša policija, 52-ejų panevėžietis, vairuodamas automobilį „Saab“, susidūrė su automobiliu ,,Opel“, kurį vairavo 44-erių vyras. Į Respublikinę Panevėžio ligoninę išvežta 50-metė „Saab“ keleivė. Moteriai nustatytas galvos sumušimas, kaklo raiščių patempimas, po apžiūros ji išleista į namus.

Policija dar turės nustatyti avarijos kaltininką, mat abu vairuotojai teigė, kad važiavo degant žaliam šviesoforo signalui.

Panašiu metu į Respublikinę Panevėžio ligoninę atvežti dar du žmonės, skaudžiai nukentėję avarijoje Kupiškio rajone. Apie 16.20 val. Slavinčiškio kaimo ribose automobiliui „Skoda Rapid“, kurį vairavo 33-ejų vyras, važiuojant pagrindiniu keliu, iš šalutinio kelio išvažiavo ir į jį atsitrenkė automobilis „VW Passat“, vairuojamas 79-erių vyro.

Labiausiai nukentėjo „VW Passat“ automobiliu važiavę žmonės. Į Respublikinės Panevėžio ligoninės Chirurgijos skyrių paguldytam šio automobilio vairuotojui nustatytas krūtinės ląstos sumušimas, įtariamas kairės pusės pneumatoraksas. O 76-erių keleivei lūžo dešinysis raktikaulis, krūtinės kairės pusės šeštas šonkaulis, paodinė enfiziama, pneumatoraksas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų