Jaunieji panevėžiečiai iškovojo pergalę (foto galerija)

Šiandien Lietuvos Pirmos lygos pirmenybėse FK „Panevėžys B“ iškovojo gražią pergalę. Trenerio Dariaus Žindulio auklėtiniai namuose minimaliu skirtumu 3:2 (1:2) įveikė „Kauno Žalgirio B“ futbolininkus.

Po pralaimėjimo Telšiuose „Džiugui“ ir lygiųjų Kretingoje su „Minija“ jaunieji panevėžiečiai iškovojo pirmąją pergalę šalies I lygos pirmenybėse.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. 22-ąją mačo minutę po Deitono Vinckaus smūgio kamuolys atsimušė į šeimininų vartų virpstą ir įskriejo į vartus.

40-ąją rungtynių minutę panevėžietis Deimantas Kontenis po kampinio smūgiu galva išlygino rezultatą.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę svečių ekipos futbolininkui Domantui Vitkui iš arti pavyko nukreipti kamuolį į šeimininkų vartus ir poilsio komandos išėjo „Kauno Žalgirio B“ komandai pirmaujant rezultatu 2:1.

Antrąją rungtynių pusę panevėžiečiai pradėjo labai ryžtingai ir turėjo neginčityną iniciatyvą. Sužaidus lygiai valandą šiame susitikime rezultatas tapo lygus. Pakėlus kampinį Eimantas Abramavičius galva pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

71-ąją mačo minutę FK „Panevėžys B“ pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį. Įspūdingu smūgiu įvartį šeimininkams pelnė Evaldas Urmonas.

Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti, o „Žemynos“ progimnazijos stadione gausiai susirinkę žiūrovai, tarp kurių buvo ir pagrindinės komandos futbolininkai, sveikino jaunuosius panevėžiečius su pirmąja pergale LFF I lygos pirmenybėse.

Per trejas rungtynes FK „Panevėžys B“ surinko 4 taškus ir tarp keturiolikos lygos komandų rikiuojasi aštuntoje vietoje.

Rungtynes su „Kauno Žalgiriu B“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Darius Kublickas, Džiugas Trybė (46 min. Eimantas Dzinga), Matijus Remeikis, Kotaro Amemyia, Domantas Vaičekauskas (46 min. Tanas Petukauskas), Deimantas Kontenis, Žygimantas Baguška, Evaldas Urmonas (90 min. Motiejus Slivka), Gustas Žederštreimas, Faustas Steponavičius (88 min. Darius Juegelevičius), Eimantas Abramavičius (65 min. Redas Graičiūnas).

Kitas rungtynes FK „Panevėžys B“ žais birželio 27 dieną Kaune su „Hegelmann Litauen“.