Jaunieji orientacininkai džiaugiasi rezultatais

Praėjusį savaitgalį Pageluvyje, Šiaulių rajone, vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas naktinėje trasoje. Naktį sėkmingai orientavosi Panevėžio sporto centro ir orientavimosi sporto klubo „Oriens“ orientacininkai.

Jaunučių merginų grupėje 5 km ir 13 kontrolinių punktų trasą įveikusi per 55.45 min. Miglė Činčikaitė iškovojo sidabro medalį. Tadas Mackevičius jaunučių vaikinų gretose taip pat buvo antras. Jis 5,8 km ir 15 kontrolinių punktų trasą įveikė per 55.32 min.

Aukso medalį jaunimo grupėje iškovojo Malvina Girinskytė 7,1 km 20 kontrolinių punktų trasą įveikusi per 1.14,18 min. Moterų elito grupėje M. Girinskytė užėmė šeštą vietą. Sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas.

Gegužės mėnesį Panevėžyje planuojamas Lietuvos OS bėgte čempionatas sprinto ir mišrių sprinto estafečių trasose.