T. Markelevičiaus nuotr.

Jaunas BMW vairuotojas sukėlė masinę avariją

Jaunas BMW vairuotojas sukėlė masinę avariją

Trečiadienio vakaras buvo pažymėtas skaudžia avarija, kurios metu buvo sudaužyti net devyni automobiliai, sužeistas vieno jų vairuotojas ir dviratininkas. Liudininkų teigimu, skaudus eismo įvykis įvyko tuo metu, kai du BMW automobiliai lenktyniaudami didžiuliu greičiu skriejo Parko gatve.

Vos kelios minutės iki dešimtos valandos vakaro Parko gatvėje, netoli „Cido“ arenos 20-metis su automobiliu BMW, važiuodamas antra eismo juosta, lenkė priekyje ta pačia eismo juosta važiuojantį kitą BMW automobilį, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su 30-mečio vairuojamu automobiliu „Honda“ bei kliudė dviračiu važiavusį 28-erių vyrą.

Po susidūrimo nublokšti abu automobiliai. Dideliu greičiu važiavęs automobilis „BMW“ sustojo tik tuomet, kai trenkėsi ir stipriai apgadino Parko g., prie važiuojamosios kelio dalies krašto paliktus stovėti automobilius: „Citroen“, „Peugeot“, „Renault“, „Opel“, „Renault“ , „Audi“, „VW Golf“. Kai kurie iš jų buvo tiesiog sustumti vienas į kitą.

Eismo įvykio metu labiausiai nukentėjo „Hondos“ vairuotojas. Kol atvyko medikai, pirmąją pagalbą jam suteikė netoli avarijos vietos buvęs karo medikas. Dviratininkas, nors po smūgio buvo nublokštas į kelkraštį, nelaukęs, kol atvyks medikai, iš įvykio vietos pasišalino.

Avarijos kaltininkas nenukentėjo, jis buvo blaivus. Už masinės avarijos sukėlimą jaunam vairuotojui kuriam laikui gali tekti atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu.

Komentarai

  • TAI , LENKE AR LENKTYNIAVO ,NES TAI DU SKIRTINGI DALYKAI ,O JEIGU LENKTYNIAVO TAI KUR DINGO KITAS “BIMBALAS“.

  • Mačiau ši bmw automobili kas ji vairavo ir kaip vairavo nuo pirmadienio ir pagalvojau kad sutuokiu lakstimu toli jaunimas nevažiuos.manau gera pamoka jaunimui,gerai kad nieko neužmušė.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų