Rytoj miestas nušvis kalėdinėmis šviesomis

Rytoj miestas nušvis kalėdinėmis šviesomis

Jau rytoj, lapkričio 28 d. 18 val. Laisvės aikštėje sužibs kalėdinė eglė. Dėl COVID-19 pandemijos šalyje eglutės įžiebimo ceremonija vyks virtualiai – ją stebėti bus galima tiesioginės transliacijos metu www.kaledospanevezyje.lt ar Savivaldybės „Facebook“ paskyroje. Visi miestiečiai prašomi būti sąmoningais ir nesibūriuoti prie eglutės dėl savo pačių ir kitų saugumo. Eglė miestą puoš iki pat sausio vidurio – tad ja pasidžiaugti bus galima dar ilgai.

„Šiemet žiemos šventes minėsime kitaip nei buvome įpratę iki šiol – jaukiai, namuose, artimųjų rate. Pandemija koreguoja visus planus, todėl minias žmonių sutraukiančio šventinio eglės įžiebimo nebus, tačiau visi gyventojai kviečiami jį stebėti tiesioginės transliacijos internetu metu. Kad praturtinti miestiečių laisvalaikį, miesto kultūros įstaigos paruošė įvairių virtualių pramogų, kurias rasite www.kaledospanevezyje.lt“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Svetainėje www.kaledospanevezyje.lt bus galima rasti turiningą programą, skirtą ir mažiems, ir dideliems. Apsilankiusiųjų lauks Panevėžio kultūros įstaigų sveikinimai, edukacinės programos ir įvairios dirbtuvės, kurių metu bus galima išmokti namų sąlygomis pasidaryti kalėdinių žaisliukų, dekoracijų, atvirukų, pasisemti dovanų pakavimo idėjų ir kt., vyks kalėdinis konkursas, kuomet miestiečiai galės ne tik pasveikinti vieni kitus, bet ir laimėti prizų. Taip pat – radijo stotyje „Pulsas“ lapkričio 27 d. 18 val., lapkričio 28 d. 19 val. ir lapkričio 29 d. 16 val. skambės kalėdinės pasakos mažiesiems. Nespėjusiems jų pasiklausyti, tas pačias pasakas bus galima rasti www.kaledospanevezyje.lt.

Primename: Panevėžio miesto savivaldybė kviečia gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas prisidėti prie miesto puošimo, kad jis taptų kuo jaukesnis ir šventiškesnis. Gražinkime savo langus, balkonus, parduotuvių vitrinas, kiemus, drauge kurkime šventišką nuotaiką. Saugiai, tačiau ne mažiau džiaugsmingai laukime ateinančių švenčių!

Komentarai

  • Gėda Panevėžiui neturėti miesto televizijos. Tikri aborigenai!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų