Tomas Tomilinas.

Jau galima kreiptis dėl laikinos 200 eurų bedarbių išmokos

Jau galima kreiptis dėl laikinos 200 eurų bedarbių išmokos

Jau įsigaliojo svarbi laikina 200 eurų per mėnesį darbo rinkos stabilizavimo priemonė. Tai vienas iš žingsnių link universalių bazinių pajamų idėjos realizavimo Lietuvoje.

Kol kas kaip laikinas sveikatos krizės pasekmių darbo rinkai švelninimo instrumentas. Kiek tenka bendrauti, nelabai kas žino apie naujas galimybes. Daugelis mokslininkų išskiria socialinės politikos sudėtingumą kaip vieną iš nepasitikėjimo ja faktorių.

Tomas Tomilinas, LR Seimo narys, LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkės pavaduotojas, informuoja, kad darbo netekęs asmuo 9 mėnesius yra apsaugotas ir gauna SODROS išmoką pagal savo buvusį atlyginimą. Įprasta nedarbo išmoka didinama 42 eurais. Po 9 mėnesių jam dar šešis mėnesius priklausys speciali 200 eurų per mėnesį išmoka. Ta pati išmoka priklauso ir darbo stažo neturintiems bedarbiams, pavyzdžiui, studentams. Net ir pasibaigus šiai 15 mėnesių paramai, neradęs darbo žmogus yra apsaugomas, nes turi teisę į socialinę pašalpą, kuri yra padidinta, o sąlygos jai gauti palengvintos.

Visa informacija apie tai, kokią žmogus gali gauti pagalbą netekęs pajamų:

http://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/kokios-pagalbos-is-valstybes-gali-tiketis-nepasiturintys-gyventojai

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užs.Nr 24188

Komentarai

  • Pagaliau, kažkas rūpinasi paprastais žmonėmis!Ačiū!

    • Atsakyti
  • Aš galvoju,kad 200 Eur. išmoka pensininkams bus ten pat sąskaitoj kur pensija.,ar aš klystu??

    • Atsakyti
  • Prašau patikslinti klausimą. Apie kokią išmoką kalbat. Nes straipsnis apie bedarbio išmoką.O jei esat pensininkas, tai ten kitos išmokos, gaunamos prie pensijos.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų