Orienteering.lt nuotr. Viduryje – Vilius Aleliūnas.

J. Vileišio taurėje – sėkmingi Panevėžio orientacininkų startai

Praėjusį savaitgalį Šiaulių apylinkėse ir mieste vyko tradicinės orientavimosi sporto varžybos „J. Vileišio taurė 2017“.

Su apdovanojimais grįžo ir Panevėžio KKSC auklėtiniai. Jauniausiųjų berniukų amžiaus grupėje (V12) po dviejų dienų varžybų nugalėtoju tapo Tadas Mackevičius (treneris Algirdas Šalkauskas).

Jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Domantas Balčiūnas (trenerė Vilma Rudzenskaitė), kuris tik 18 sek. pralenkė vilnietį Romą Bazelį. Toje pačioje grupėje trečią vietą užėmė trenerio A. Šalkausko auklėtinis Adomas Repšys.

Merginų jaunių grupėje Solveiga Kaluinaitė (tren. V. Rudzenskaitė) liko ketvirta.

„J. Vileišio taurė 2017“ buvo pirmos atrankinės varžybos į Lietuvos OS rinktinę, kuri gegužės mėnesį dalyvaus Lietuvoje vyksiančiame Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate.

Iš viso Šiaulių rajone jėgas išbandė daugiau kaip 360 šios sporto šakos entuziastų, kurie varžėsi 15-oje amžiaus grupių. Jauniausiams dalyviams nebuvo nė 12-kos metų, o vyriausieji orientacininkai buvo perkopę ir 7-tą dešimtį amžiaus. Varžybas organizavo Panevėžio orientavimosi sporto klubas „Oriens“.

Nuotraukoje iš kairės A. Repšys, T. Mackevičiu ir D. Balčiūnas.