J. Miltinio dramos teatras jau turi vadovą

J. Miltinio dramos teatras jau turi vadovą

Pastaraisiais metais neramiai gyvenęs Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras vėl turi nuolatinį vadovą.

Kultūros ministerijos konkursą eiti teatro direktoriaus pareigas laimėjo laikinai jam vadovavęs aktorius ir režisierius, buvęs ilgametis Šiaulių dramos teatro vadovas Antanas Venckus.

Dėl šios vietos varžėsi du kandidatai. Ministerijos komisija A. Venckaus pateiktą įstaigos veiklos programą įvertino aukštesniais balais.

Konkursą laimėjusio asmens tinkamumas eiti pareigas dar bus patikrintas teisėsaugos institucijų, kaip numatyta teisės aktuose.

Juozo Miltinio dramos teatro vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

A. Venckus Panevėžio teatralams vadovavo pastaruosius keletą mėnesių, kai iš direktoriaus pareigų atsistatydino vos dvejus metus teišdirbęs Leonas Blėdis.

„Po trijų mėnesių darbo J. Miltinio dramos teatre pamačiau, kad suradau kontaktą su kolektyvu, pradėjome kartu spręsti problemas, formuojasi komanda. Tai ir buvo argumentai, nusvėrę, kodėl sutikau su pasiūlymu dalyvauti konkurse“, – „Sekundei“ kalbėjo A. Venckus.

Komentarai

  • Galvoju.kad televizinių filmų serialai surenka gabiausius aktorius,jie išvyksta, o teatre kas lieka.Taip ir sukasi pasaulis.

    • Galvoti galima, bet nebūtina kiekvieną spėlionę užašyti. Lankykitės dažniau teatrų spektakliuose.

  • iki ko nusirito teatras. Jei tai pamatytų prisikėlęs Miltinis, tai iš karto ir vėl numirtų. Šiaulių teatrui nebetiko, Panevėžio garbingiausiam teatrui, pats geriausias.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų