Įtikinama rankininkų pergalė (foto galerija)

Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionate įtikinamą pergalę pasiekė Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“. Trenerio Mindaugo Vėtos auklėtiniai savo aikštėje 11 įvarčių skirtumu nugalėjo „Utenos“ rankininkus – 35:24 (14:9).

Panevėžiečiai jau rungtynių pradžioje susirinko saugią persvarą – 3:1, 7:2, 10:3. Kėliniui einant į pabaigą uteniškiai pradėjo mažinti skirtumą, tačiau išlyginti rezultato nepavyko. Pirmasis kėlinys baigėsi panevėžiečiams pirmaujant 14:9.

Antrajame kėlinyje „Utenos“ rankininkai žaidė aktyviau, tačiau arčiau nei 6 įvarčiais pasivyti aikštelės šeimininkų nepavyko (16:10, 18:12). Netrukus panevėžiečiai atotrūkį pradėjo didinti – 26:19, 29:20, 33:32. Rungtynės baigėsi 35:24.

Rungtynės su „Utenos“ komanda panevėžiečiams buvo antras susitikimas šių metų Lietuvos rankinio lygos čempionate. Pirmajame mače panevėžiečiai išvykoje nusileido Klaipėdos „Dragūno“ rankininkams.

„Šiandienos rungtynes vertinu dvejopai. Jos buvo klampios, banguotos. Namų aikštelėje stengėmės leisti žaisti visiems žaidėjams. Tad, nors pasiekėme pergalę, bet pradedančiųjų klaidos kitose rungtynėse mums gali atsirūgti. Stengsimės, kad taip nenutiktų“, – pergale, bet ne žaidimo kokybe pasidžiaugė Panevėžio komandos strategas Mindaugas Vėta.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“: Egidijus Narakas ir Evaldas Vėta – po 6, Žilvinas Maslauskas ir Erikas Vilkoicis – po 4, Eligijus Povilionis ir Mindaugas Barzdenis – po 3, Ąžuolas Adomonis, Gabrielius Čekanauskas, Žygimantas Ridikas ir Mindaugas Rutkauskas – po 2, Amandas Šarkanas – 1.

Šį šeštadienį Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“ namuose rungtyniaus su Vilniaus „Šviesa“. Susitikimas Rankinio sporto salėje (Durpyno g. 3) prasidės 13 valandą.