Įtikinama futbolininkų pergalė

Šiandien Hegelmann LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su I lygoje rungtyniaujančiu Plungės „Babrungu“. Susitikimą rezultatu 3:1 (2:1) laimėję panevėžiečiai pateko į turnyro finalą.

Panevėžiečiams susitikimo pradžia susiklostė nesėkmingai. Jau 5-ąją mačo minutę „Babrungo“ futbolininkas Antonny Pietro Cancilieri iš arti pasiuntė į „Panevėžio“ komandos vartus. Po 3 minučių jau svečiai sukūrė pavojingą momentą prie aikštės šeimininkų vartų, bet Tautvydo Eliošiaus galva smūgiuotą kamuolį „Babrungo“ vartininkas Mayconas Douglas Morales sugebėjo nukreipti į kampinį.

Panevėžiečiai turėjo akivaizdžią teritorinę persvarą, bet 15-ąją susitikimo minutę plungiškiai sukūrė dar vieną pavojingą momentą prie svečių vartų.

19-ąją rungtynių minutę Jorge Elias galva pabandė nukreipti kamuolį į šeimininkų vartus, bet vėl patikimai sužaidė M. Morales.

25-ąją susitikimo minutę „Panevėžio“ komandai pavyko išlyginti rezultatą. Ernestui Veliuliui iš krašto į baudos aikštelę pakėlus kamuolį, jį galva į priešininkų vartus nukreipė Elivelto. Po 5 minučių svečių ekipa jau pirmavo rezultatu 2:1. Laiku ir vietoje netoli „Babrungo“ baudos aikštelėje atsidūręs Pijus Širvys šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Persvara ir toliau priklausė panevėžiečiams, bet jie daugiau kartų pirmajame kėlinyje pasižymėti nesugebėjo. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ ekipai pirmaujant rezultatu 2:1.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo 3:1 panevėžiečių naudai. 47-ąją mačo minutę netoli šeimininkų baudos aikštelės Elivelto perėmė kamuolį, atliko tikslų perdavimą Jorge Elias, o šis pelnė įvartį.

Svečiai ir toliau dominavo aikštėje. Jeffrey Sarpongas stipriu smūgiu sudrebino „Babrungo“ vartų konstrukciją, puikių progų neišnaudojo Sebastianas Vasquezas, Antonios Kapnidis bei kiti futbolininkai.

Pelnytai laimėję rungtynes rezultatu 3:1, „Panevėžio“ futbolininkai žengė į Hegelmann LFF taurės turnyro finalą.

Rungtynes su „Babrungu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Matheusas Bissi (60 min. Dimitrios Tsakmakis), Justinas Januševskis, Pijus Širvys, Domantas Antanavičius, Tautvydas Eliošius (60 min. Chrysovalantis Kozoronis), Ernestas Veliulis, Elivelto (72 min. Ignas Kružikas) , Jeffrey Sarpongas (72 min. Sebastianas Vasquezas), Jorge Elias (60 min. Antonios Kapnidis).

Kas bus panevėžiečių varžovais finale paaiškės rytoj. Kitame pusfinalyje trečiadienį Vilniaus „Žalgiris“ namuose žais su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.

LFF taurės finalo rungtynės vyks spalio 23 dieną Šiauliuose.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais spalio 3 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 13 valandą.