Įtariamoji sugyventinio nužudymu suimta trims mėnesiams

Įtariamoji sugyventinio nužudymu suimta trims mėnesiams

Panevėžio miesto apylinkės teismas leido suimti savo sugyventinio nužudymu įtariamą jauną moterį maksimaliam – trijų mėnesių laikotarpiui.

Kaip „Sekundė“ jau rašė, kruvinas konfliktas vėlų ketvirtadienio vakarą įvyko viename iš Staniūnų gatvės bendrabučių. Po išgertuvių tarp 33-ejų vyro ir devyniais metais jaunesnės jo sugyventinės kilo konfliktas. Jo metu moteris čiupo virtuvinį peilį ir dūrė juo vyriškiui į krūtinę. Dūris buvo mirtinas – atvykusiems medikams beliko konstatuoti vyriškio mirtį.

Policijos pareigūnams apie žmogžudystę pranešė greitosios pagalbos medikai. Šiuos iškvietė pati įtariamoji. Iš pradžių jauna moteris savo kaltę neigė. Ji aiškino, kad mylimąjį nudūrė kitas visiškai svetimas žmogus, nors nusikaltimo įrankis rastas virtuvėje. Vėliau apklausos metu visgi ji prisipažino įvykdžiusi kraupų nusikaltimą, nurodė ir įvykio aplinkybes. Kol vyksta ikiteisminis tyrimas, įvykio detalių prokuratūra nekomentuoja.

Tiek nužudytasis, tiek įtariamoji policijai gerai žinomi. Nužudytasis buvo neseniai grįžęs iš įkalinimo įstaigos, kur atliko bausmę už sukčiavimą ir nedidelį sveikatos sutrikdymą, baustas dėl viešosios tvarkos pažeidimų. Įtariamosios kriminalinė patirtis ne ką mažesnė: jai buvo pradėtas ne vienas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, sukčiavimo, disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų