Išrinkti 2019-ųjų Metų panevėžiečiai

Išrinkti 2019-ųjų Metų panevėžiečiai

Jau tapo tradicija, kad apsisukus metų ratui, Panevėžys išrenka savo geriausius, iškiliausius, daugiausia gero kitiems padariusius gyventojus. Šiemet iš būrio visuomenės pasiūlytų kandidatų darbo grupė išrinko penkis labiausiai miestui ir jo žmonėms nusipelniusius, Metų panevėžiečio vardo vertus šviesuolius.

Jais tapo Panevėžio vyskupas LINAS VODOPJANOVAS – už gerus darbus, pamokslus, kurie virpina širdis, kelia parkritusius stotis, padeda vėl pamatyti gyvenimo šviesą ir viltį, dėmesį ir rūpestį;

 

 

 

„Harju elekter“ įmonės vadovas TOMAS PRŪSAS – už Panevėžyje atidarytą gamyklą ir sukurtas naujas darbo vietas;

 

 

 

 

 

 

 

plaukikas DANAS RAPŠYS – už miestui ir Lietuvai dovanotą medalių lietų;

 

 

 

 

 

fotomenininkė IRENA GIEDRAITIENĖ – už ilgametį Panevėžio miesto vardo garsinimą, aktyvią ir reikšmingą kultūrinę veiklą puoselėjant fotografijos meną;

 

 

 

 

Panevėžio ligoninės gydytojas radiologas ANDRIUS PRANCULIS – už profesionalumą, kompetenciją, naujų, modernių gydymo metodų taikymą.

 

 

 

 

Miesto bendruomenė šiai garbingai nominacijai gauti buvo pasiūliusi 36 kandidatus. Be mero R. Račkausko, iš jų Metų panevėžiečius rinko mero pavaduotojai Valdemaras Jakštas ir Deividas Labanavičius, administracijos direktorius Tomas Jukna, vyriausioji komunikacijos specialistė Asta Sarapienė, 2018-ųjų Metų panevėžiečiai Paulius Janušauskas, Rima Maselytė, Valentinas Pečininas, Gintautas Šimkus ir Alfredas Zigmantas.

Iškilminga apdovanojimo ceremonija vyks gruodžio 18 d. 18 val. Bendruomenių rūmuose. Kviečiame dalyvauti!

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų