G. Petkevičaitės-Bitės biblioteka. "Sekundės" archyvo nuotr.

Išrinkta G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos nauja direktorė

Išrinkta G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos nauja direktorė

Kultūros ministerijos surengto konkurso eiti Panevėžio apskrities viešosios Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekos direktoriaus pareigas laimėtoja tapo Jurgita Bugailiškienė.

Konkurse į šias pareigas dalyvavo du kandidatai

Komunikacijos ir informacijos magistro (knygotyros studijų programos) kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete įgijusi J. Bugailiškienė yra dirbusi projektų vadove Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje, kūrybinių ir plėtros projektų vadove bendrovėje „Bugiris“. Nacionalinius projektus ji taip pat vykdė Ugdymo plėtotės centre, yra dirbusi Anykščių rajono savivaldybės mero patarėja kultūros klausimais.

Prieš pradėdama eiti pareigas atrankos konkurso laimėtoja bus patikrinta atitinkamų institucijų, kaip numatyta teisės aktuose. J. Bugailiškienė pareigas pradėtų eiti nuo sausio 3-iosios.

Apskrities viešosios bibliotekos vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

Vienam ryškiausių ir svarbiausių Panevėžio bei apskrities kultūros židinių naujo vadovo ieškota pasibaigus ilgametės direktorės Rimos Maselytės kadencijai.

Panevėžio krašto pasididžiavimu tapusiai bibliotekai ji vadovauja daugiau nei 20 metų – nuo 1997-ųjų. G. Petkevičaitės-Bitės biblioteka R. Maselytei – pirmoji ir vienintelė darbovietė.

R. Maselytei konkurso laimėtoja nėra žinoma.

Jeigu susidomėjo mūsų įstaiga, dalyvavo konkurse, reikia tik linkėti sėkmės. Džiaugiuosi, kad į šią vietą buvo ne vienas kandidatas. Tai rodo, kad mūsų biblioteka yra tokia, kurioje nori žmonės dirbti. O yra atvejų, kai Kultūros ministerijos organizuoti konkursai įstaigų vadovų vietoms užimti neįvykdavo“, – kalbėjo R. Maselytė.

 

Komentarai

  • Ir vėl iš Anykščių. Negu Panevėžyje žmonių nėra.

  • Matyt nera. Jei Anyksciai turi stipriu zmoniu – ir jie renkasi Panevezi. Tai gal Paneveziui sekme? Viltis? Progresas? O gal Anyksciuose kazkas negerai?

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų