Iškovojo dešimt medalių

Kėdainių arenoje dvi dienas vyko Lietuvos karatė kiokušin U11, U12 ir U14 amžiaus grupių vaikų čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė jaunieji panevėžiečiai, iškovoję net dešimt prizinių vietų.

Varžybose dalyvavo virš 500 jaunųjų kovotojų, o jos vyko po dvejų metų pertraukos. Sportininkai nekantriai laukė šio čempionato, kuris dėl karantino buvo atidėtas, o dalyvių skaičius apribotas pagal jų meistriškumą.

Panevėžio klubo „Argus“ treneris Remigijus Olšauskas ir antrasis treneris Valdas Bielinskas varžyboms puikiai parengė dešimt jaunųjų sportininkų.

Pirmąją čempionato dieną U12 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 50 kg, čempionu tapo Aronas Jakubauskas. Panevėžietis akivaizdžia persvara laimėjo visas tris savo kovas. Antrąją vietą sunkaus svorio kategorijoje (virš 60 kg) iškovojo Pijus Šatas, o svorio kategorijoje iki 40 kg trečias liko Kajus Stočkus.

Antrąją čempionato dieną U14 grupėje svorio kategorijoje (iki 55 kg) čempionu tapo Simas Šapnagis. Jaunasis talentas iš Panevėžio visus varžovus įveikė akivaizdžia persvara ir anksčiau laiko. Antrąją vietą pusiau sunkaus svorio kategorijoje (iki 70 kg) iškovojo Tomas Daugis.

Dar penki klubo „Argus“ kovotojai tapo čempionato prizininkais. Trečiąsias vietas užėmė Enrika Šakenytė (svorio kategorija iki 55 kg), Saulius Atraškevičius (svorio kategorija iki 35 kg), Arnas Gedvila (svorio kategorija iki 40 kg), Dovydas Bajorūnas (svorio kategorija iki 50 kg) ir Aidanas Kavaliauskas (svorio kategorija virš 70 kg).