Asociatyvi P. Židonio nuotr.

Išgertuvių atomazga: vienas iškrito pro langą, kitas pats iššoko, trečioji sužalota peliu

Išgertuvių atomazga: vienas iškrito pro langą, kitas pats iššoko, trečioji sužalota peliu

Panevėžyje sekmadienio vakarą kompanijos išgertuvės baigėsi triguba nelaime – vienas vyras iškrito pro langą, kitas, peiliu dūręs moteriai, pats iššoko.

Policijos duomenimis, sekmadienį, apie 20.23 val. Panevėžyje, Nemuno gatvėje, buvusiame bendrabutyje, pro buto trečiame aukšte langą iškrito girtas 52-ejų vyras. Pirmiausia nelaimėlis atsitrenkė į apačioje stovėjusį automobilį, o  nuo jo krito ant žemės. Vyrui nustatytas 2,27 prom. girtumas.

Įvykio metu bute buvo dar du girti asmenys: 39 erių moteris ir 30-metis vyras. Pastarasis, peiliu sužalojo moterį ir iššoko pro langą. Jam nustatytas 2,03 prom. girtumas. Sužalotos moters kraujyje rasta 1,14 prom. alkoholio.

Visi asmenys paguldyti į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, gavus pranešimą apie pro langą iškritusį vyrą, pareigūnai nuvyko į vietą. Išsiaiškinus butą, iš kurio krito vyriškis, policijos patruliams durų niekas neatidarė, nors viduje buvo girdėti balsai. Pareigūnams patekti į vidų padėjo iškviesti ugniagesiai. Pasak T. Martinaičio, policijos patruliams dar tebesant už durų, viduje pradėta žaloti moteris.

„Pagaliau į butą patekę pareigūnai, gelbėdami moterį, panaudojo tazerį bandydami sulaikyti vyrą, tačiau šis šoko pro langą“, – pasakojo T. Martinaitis.

 

Komentarai

  • Gėda dūstus pažinti.

    • Atsakyti
  • nu va- tikras balius, bo kitaip gi nuobodu paprastai lūžti, o čia su „programa“, kaip reikiant tūsas, su š

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų