Iš pareigūnų rankų – autobuso bilietas

Iš pareigūnų rankų – autobuso bilietas

Panevėžyje, Elektros gatvėje, trečiadienį policijos sustabdyti vairuotojai iš pareigūnų sulaukė simbolinio paskatinimo persėsti į autobusą.

Šioje gatvėje nuo 9 iki 10 val. sustabdytų automobilių vairuotojams pareigūnai įteikinėjo Panevėžio viešojo transporto vienkartinį važiavimo bilietą. Per valandą išdalyta 200 bilietų.

Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, sustabdyta dauguma tuo metu gatve pravažiavusių automobilių ir tik vienas kitas vairuotojas nebuvo patenkintas raginimu mašiną palikti garaže.

Vienas prabangaus automobilio vairuotojas netgi pasipiktino, kad pareigūnai stabdo dėl tokių dalykų ir gaišina jo brangų laiką, nes yra didelis verslininkas ir be mašinos tikrai neišsivers.

Kitas sustabdytą automobilį vairavęs kaunietis pasakojo Panevėžyje apsilankantis tik darbo reikalais ir geranoriškai pasiūlė jam skirtą vienkartinį bilietą verčiau atiduoti tiems, kas juo tikrai pasinaudos – panevėžiečiams.
Dauguma, pasak T. Martinaičio, reagavo labai pozityviai – paėmė bilietuką ir pažadėjo bent jau pabandyti pasinaudoti viešuoju transportu.

O dieną be automobilio, minimą rugsėjo 22-ąją, Panevėžio gatvėse mašinų turėtų likti mažiau. Ne vienas sustabdytas vairuotojas pareigūnams pasisakė bent jau tądien į darbą keliausiantis ne automobiliu, o dviračiu ar paspirtuku.

G. Kartano nuotr.

Galerija

Komentarai

  • Policijos funkcija bilietėlius dalinti, vaikus mokyklose mokinti, moteriškėm kvietkelį įteikti kovo 8 d. Ir už biudžeto pinigus! Suprantu, kad kyla sunkumu kur panaudoti tiek policininkių. Operatyviniam darbui nelabai, tai tegu nors bilietukus dalina.

    • butent, paskambink pasakyk ateme rankine, ai tai jau bus pabege kur ten berasi.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų