„Sekundės“ nuotr.

Ilgėja sąrašas kandidatų į Metų panevėžiečius

Ilgėja sąrašas kandidatų į Metų panevėžiečius

Panevėžio miesto savivaldybė sulaukė kandidatų Metų panevėžiečio vardui gauti.

ROBERTA DAUBARAITĖ-RANDĖ – Panevėžio bendruomeninių šeimos namų projekto koordinatorė. Per visą savo aktyvią veiklą prisidėjo prie miesto jaunimo įgalinimo (vadovavimas Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungai „Apskritasis stalas“, Panevėžio vyskupijos jaunimo centrui, Lietuvos jaunimo dienų organizavimas), šiuo metu rūpinasi miesto šeimų gerove.

RIMANTAS NARKŪNAS – Už nepailstama darbą prisidedant prie įvairiausių mieste vykstančių varžybų rengimo, bei dedant pastangas padėti miestui būti geresniu ir tvarkingesniu ir visokeriopa pagalba miesto žmonėms.

DMITRIJUS LEOPOLD per dvyliką darbo metų paruošė daug aukšto meistriškumo trekininkų garsinusiu Lietuvą Europoje ir Pasaulyje , tai Simona Krupeckaitė , Miglė Marozaitė , Gintarė Gaivenytė , Svajūnas Janauskas ,Vasilijus Lendelis ir kitus jaunus dviratininkus .

EUGENIJŲ KUCHALSKĮ už viso gyvenimo nuopelnus švietimo srityje. Ilgamečio švietimo skyriaus darbuotojo nuo 1981 metų išskirtinė profesinė kompetencija, bendravimo kultūra, sugebėjimas rasti optimaliausius problemų sprendimų būdus, svarus indėlis į miesto švietimo srities raidą ir pasiekimus, yra verta šios nominacijos.

MARGARITA MIKŠIONENĖ – šeimos gydytoja. Tai ypatingas žmogus visom prasmėm – ir kaip specialistė, ir kaip žmogus. Kruopšti tyrimų analizė,  dėliojami ateities planai, jei kils sunkumai. Puiki psichologė – užjaučia, palaiko, suteikia viltį kiekvienam. Ieško ir randa išeitį. Dirba nežiūrėdama darbo grafiko – prieš  ir po savo valandų. Ypač jaučiama gydytojos globa šiais metais, kai esam COVID-19 grėsmėje. Pacientai visada gali susitikti su gydytoja ar pasikalbėti telefonu.

Pasiūlymų dėl kandidatų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Būtina nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Pateikti savo kandidatą gali visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

2020-ųjų Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Komentarai

  • M.Mikšionienė geriausia gydytoja

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų