Ilgapirščius suviliojo obuoliai

Ilgapirščius suviliojo obuoliai

Vagišių įžūlumui dažnai nėra ribų. Viena kupiškėnė liko be gausaus obuolių derliaus.

70-metė moteris, gyvenanti Pyragių k., Tujų g., pastebėjo, kad sekmadienį ryte pavogti 52 maišai obuolių, kuriuos buvo surikiavusi šalikelėje priešais sodybą. Pavogtus obuolius moteris įvertino 160 Eur.. Kada ilgapirščiai sugebėjo susikrauti obuolius, moteris nepastebėjo. Neatmetama, kad šalikelėje paliktus obuolius susirinko ir prašalaičiai, pamanę, kad dosni sodininkė juos tiesiog dovanoja.

Netoli esančiame Palaukių kaime, Karsakiškio seniūnijoje, vagišiai įsisuko ir į sodybą. Panevėžyje gyvenanti septyniasdešimtmetė, atvykusi į sodybą, pastebėjo, kad įsibrauta į namą, kambariuose suversti daiktai, sugadintas plastikinis langas. Taip pat įsibrauta į garažą, ūkinį pastatą ir pirtį. Skaičiuojama, kokius daiktus išnešė ilgapirščiai ir kiek pridarė nuostolių.

Nuo vagių nukentėjo ir jaunas Panevėžio rajono gyventojas. Sekmadienį apie 16 val. 24-erių vyras pranešė, kad Smilgių sen., Perekšlių k., Žemaičių g., grįžęs į namus rado išlaužtą durų spyną, pasigedo pinigų. Nuostolis – 3400 eurų.

O dar vienas panevėžietis pastebėjo, kad vagys įsibrovė į jam priklausantį automobilį. 29-erių panevėžietis pranešė, kad sekmadienį apie 12.30 val. Nemuno g., priėjęs prie automobilio „Audi A4“, pastebėjo, jog išdaužtas dešinės pusės priekinių durų lango stiklas. Automobilio salone pasigedo multimedijos ir piniginės. Nuostolis siekia 255 eurus.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų