Ilgapirščius masino BMW

Ilgapirščius masino BMW

Savaitgalį daugelis ilsisi po darbų, bet ne ilgapirščiai.

Šeštadienį nuo vagišių nukentėjo net du BMW automobiliai, o vienas panevėžietis neteko savo automobilio, kai šį buvo palikęs kelioms minutėms neužrakintą.

29-erių vyras pranešė, šeštadienį apie 9.30 val. Panevėžyje, Radviliškio g., priėjęs prie savo automobilio „BMW 520“ pastebėjo, kad pavogti du šoninio vaizdo veidrodėliai. Nuostolis siekia 500 eurų.

Panašiai nukentėjo ir šalia esančioje Stoties gatvėje stovėjęs BMW. 19-os metų panevėžietis pranešė, kad apie 10.30 val. Stoties g., priėjęs prie automobilio „BMW 530“ pastebėjo, kad išdaužtas dešinės pusės priekinių durų lango stiklas, apgadinta vairo apdaila, pavogtas kairės pusės galinio matymo veidrodėlio stiklas, apgadintas dešinės pusės galinio matymo veidrodėlio korpusas, ir pavogtas jo stiklas. Nuostolis – 110 eurų.

Dar vienas panevėžietis liko visai be mašinos. Šeštadienio vakarą, apie 18.50 val., Tulpių g. 28-erių vyras pastebėjo, kad pavogtas automobilis „Opel Vectra Caravan“, kurį buvo palikęs neužrakintą, su užvedimo rakteliu. Pavogtą mašiną nukentėjusysis įvertino 500 eurų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų