Ilgapirščiams parūpo net „Lexus“ ženklas

Ilgapirščiams parūpo net „Lexus“ ženklas

Prie namų rasti paliktą automobilį saugų – kone laimės dalykas. Penktadienį vienas panevėžietis savo automobilius rado išdaužytais langais, kitas – „nurengtą“ ilgapirščių.

Anksti ryte, apie 07.26 val. įmonės darbų vadovas pranešė, kad išėjęs į bendrabučio kiemą, kuriame laikė įmonei priklausančius automobilius „Renault Master” ir „VW Tiguan”, pastebėjo, kad sugadinti minėtų abiejų automobilių priekiniai stiklai. Nuostolis – 700 eurų.

Tą pačią dieną, apie 15.17 val. į policijos pareigūnus kreipėsi trisdešimtmetis vyras. Jis pranešė, kad priėjęs prie savo automobilio „LEXUS NX200T”, pastebėjo, kad nuo priekiniu apdailos grotelių pavogtas originalus ,,LEXUS“ firmos ženklas. Nuostolis siekia 900 eurų.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo bandyta įsibrauti ir į Panevėžyje esančią parduotuvę. Apie 3.14 val. įmonės vadybininkė pranešė, kad iš apsaugos firmos gavo pranešimą, jog suveikė parduotuvės signalizacija. Atvykusi į parduotuvę, rado išimtą durų spyną. Iš parduotuvės pagrobti įrankiai. Nuostoliai tikslinami.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų