P. Židonio nuotr.

Ilgai laukusi vizito pas gydytoją, liko už durų

Ilgai laukusi vizito pas gydytoją, liko už durų

Lietuvoje skiepytis nuo COVID-19 nėra privaloma, tačiau to nepadariusiesiems gresia būti neįleistiems ne tik pas grožio specialistus, į kultūrinius renginius ar ne maisto prekių parduotuves.

Panevėžietė Kristina, atlydėjusi mamą į Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų polikliniką, nustėro, kai neurologė atsisakė apžiūrėti pacientę, nes ši nepasiskiepijusi ir neturėjo COVID-19 testo. Medikė moterims paaiškino, kad taip nori apsaugoti save. Gydymo negavusi panevėžietė medikę apkaltino diskriminacija ir pateikė skundą jos darbdaviui – Respublikinei Panevėžio ligoninei. Už tokį akibrokštą gydymo įstaiga atsiprašė pacientės.

Visą straipsnį skaitykite spalio 19 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Jei gydytoja nori apsaugoti save, tegu eina kiemų šluoti. Ten mažiausia tikimybė užsikrėsti virusu

  • Atsakyti
  • .Kvailesnio komentaro turbūt nerasim. Gydytoja nori apsaugoti ne tik save, bet ir kitus pacientus.

 • kodel neatrakinami vartai kad butu galima praeiti i konsultaciju poliklinika kam trukdo o sergantiems tai kankyne kol randi praejima

 • Cirkas is Panevezio isvaziavo jau senokai, bet klounai pasiliko ir toliau cirkus krecia!!!

 • Tvarka yra nustatyta vyriausybės- į medicinos įstaigas priimami visi ligoniai , nesvarbu paskiepyti ar ne.Visiškas nesiskaitymas su žmonėmis ir beribė arogancija .

 • Čia gi Panevėžys, ar čia gi yra gydytojų? Abejoju. Pritariu, lai eina kiemų šluot, atsibodo negydymas ir melas iš gydytojų.

 • Kokia netvarka panevezio poliklinikose ir ligoninėse mažai kas gerai supranta. Jeigu kiekvienas nepatenkintas pradėtų rašyti skundus tada gal kas ir pasikeistų. O dabar iš 1000 vienas pasiskundzia. Degradave dirba su sssr požiūriu kai darbininkai prie valdžios uz vieno stalo nesededavo.

 • Pritariu komentatoriams. Ar taip dirba gydytojai tik Panevėžyje, ar ir kituose miestuose? Absurdas . Telefonu pasako ,, tau koronas“ gydykis namie. Didžiausias mirštamumas ne nuo kovido , o nuo gydytojų abejingumo ir nepriežiūros, Jų pastovus dejavimas mažais atlyginimais. Geriau patylėkim, nes iš to naudos nebus.

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų