Senjorai mokosi gaminti ekologišką muilą edukacinio užsiėmimo „Muilo gamybos pamoka“ metu.

Įdomios veiklos praturtino senjorų gyvenimą

Įdomios veiklos praturtino senjorų gyvenimą

Asociacija „Bibliotekininkų klubas“, bendradabiaudama su  Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąja biblioteka, spalio–gruodžio mėn. įgyvendino projektą „Panevėžio miesto senjorų gyvenimo kokybės ir pozityvaus mąstymo gerinimas 2020 m.“. Panevėžio miesto savivaldybė, antrus metus finansuodama šį asociacijos projektą ir jo veiklas, siekia prisidėti prie senjorams skirtų nemokamų sociokūrybinių paslaugų kūrimo Panevėžio mieste ir emocinės sveikatos stiprinimo. Projekto veiklos senjorams padėjo atrasti naujų pomėgių ir patirti savęs pažinimo džiaugsmą.

Edukatorės, floristės ir  Panevėžio mamų bendruomenės įkūrėjos Ievos Grigaitės vedamuose edukaciniuose užsiėmimuose „Muilo gamybos pamoka“ ir „Kalėdinio žaisliuko gamyba“ senjorai išbandė naujas laisvalaikio leidimo formas, kurios padėjo atskleisti dalyvių kūrybiškumą, skatino atsipalaiduoti, o ateityje gali tapti naujais aistringais gyvenimo pomėgiais.

Dalyvavimas virtualioje psichologinėje paskaitoje „Pažink save ir drąsiai keisk gyvenimo kryptį“ sudarė galimybes nors trumpam sustoti, išgirsti ir praktiškai išbandyti pagrindinius principus, leidžiančius atkurti darną žmogaus vidinėje visatoje šiame iššūkių pilname laikotarpyje. Paskaitos metu neuroedukatorė, neuropraktikė ir pedagogė Rėda Grigaitienė pasidalino žiniomis, kaip panaudojant neuroedukacijos metodą galima padėti atskleisti savo vidines (prigimtines) galias, pagerinti gyvenimo kokybę, sustiprinti savo emocinę ir dvasinę sveikatą.

Organizatoriams pavyko kūrybiškai išspręsti veiklų organizavimą pandemijos metu, dalį projekto veiklų perkeliant į virtualią erdvę.

Projekto veiklos finansuotos iš Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšų.

Parengta pagal asociacijos „Bibliotekininkų klubas“ informaciją

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų