Panevėžiečius originaliai su šventėmis pasveikino vandens sporto entuziastai.

Į Panevėžį atplaukė būrys Kalėdų senelių

Į Panevėžį atplaukė būrys Kalėdų senelių

Nors sniegas baigia ištirpti, panevėžiečiai gali būti ramūs: roges į irklentes ir baidares iškeitusių Kalėdų senelių desantas jau atplaukė į Aukštaitijos sostinę.

Sekmadienio vidurdienį Panevėžyje praeiviai fotografavo ir grožėjosi neįprastu reginiu: miesto centrą kertančia Nevėžio upe irklentėmis ir baidarėmis plaukė net septyni Kalėdų seneliai.

Taip savo miestą su Kalėdomis pasveikino svarbiausio žiemos šventės dalyvio kostiumais vilkintys vandens sporto entuziastai.

Tiesa, patys Kalėdų seneliai juokavo žiemos vidury dar ir atidarę maudymosi sezoną. Mat vienam jų, lipant ant baidarės ir slystelėjus nuo apsnigto tiltelio, teko išsimaudyti šaltame Nevėžyje.

Jau ne pirmus metus Kūčių dieną originaliai miestelėnus pasveikinantys vandens pramogų aistruoliai lieka ištikimi maršrutui: plaukimą pradeda nuo irlavimo bazės prie “Draugystės” stadiono, plaukia pro miesto širdį – Senvagę iki Stoties g. tilto ir apsisukę grįžta atgal.

„Šiandien drąsiai ir ramiai panevėžiečiai gali sėstis prie Kūčių stalo – Kalėdų senelis tikrai ateis“, – juokavo vienas iš plaukimo organizatorių Artūras Nersesianas.

Galerija

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų