HOROSKOPAS vasario 7-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS vasario 7-ajai, antradieniui

AVINAS

Darbo reikaluose gali susikirsti jūsų ir partnerių nuomonės bei interesai. Gali būti pareikalauta daugiau tvarkos bei disciplinos. Nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis.

JAUTIS

Iš pažįstamo žmogaus galite sužinoti apie tai, ką anksčiau galėjote tik numanyti. Gali atsirasti naujas pomėgis, įdomus užsiėmimas. Galbūt kažkuo nustebins vaikai.

DVYNIAI

Diena bus gana sklandi, tačiau vėlyvą vakarą gali išsilieti susikaupusios emocijos. Verčiau nekurstykite agresyvaus atsako į jūsų agresyvų toną. Saugokitės ugnies, traumų.

VĖŽYS

Šiandien sklandžiai bendrausite su įvairiais žmonėmis. Turėtų pavykti susitarti dėl svarbaus užsakymo, informacijos. Galbūt čia pasitarnaus giminaičiai, seni draugai ar kolegos.

LIŪTAS

Ši diena pažadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio, būsite labai aktyvūs.

MERGELĖ

Šiandien būsite tokie aktyvūs ir patrauklūs, kad lengvai tapsite įvykių ar kalbų ašimi. Pasitikėjimas savimi, drąsa bei jūsų įtaka kitiems jums labai padės. Vakare saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS

Jeigu tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, tai mažesnės ar didesnės nuoskaudos neišvengiamos. Pasitelkite įžvalgą ir intuiciją.

SKORPIONAS

Ši diena gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje, arba daugės prielaidų jų siekimui. Bet kuriuo atveju šalia jūsų atsiras asmenų, kurie suteiks konkretumo situacijai ir perspektyvoms.

ŠAULYS

Šiandien geriau seksis, jei dirbdami rimčiau įsigilinsite į dokumentus, gautus duomenis, informaciją. Venkite konfliktų dėl pažiūrų skirtumo, saugokitės traumų, ugnies.

OŽIARAGIS

Šiandien tiktų spręsti teisinius klausimus, gvildenti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas, naujoves. Tikėtina romantiška intriga.

VANDENIS

Regis, nuriedės akmuo nuo širdies, nes pagaliau spręsis skolų ar kitokie nuosavybės, draudimo, mokesčių, verslo investicijų klausimai. Galbūt sulauksite realios paramos ar protegavimo.

ŽUVYS

Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą ir galėsite tikėtis draugiškumo. Visgi vakaro pokalbiai skatins ginčus. Pasistenkite atsispirti provokacijoms. Saugokitės traumų, ugnies.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų