HOROSKOPAS vasario 5-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS vasario 5-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Šiandien būsite nusiteikę nerūpestingai, gal net azartiškai. Galite įsivelti į pavojingus nuotykius. Regis, vos spėsite tenkinti išaugusius vaikų poreikius. Derėtų rimčiau įsigilinti į pastarųjų problemas.

JAUTIS

Šiandien jautresni žmonės gali turėti emocinių ar psichologinių problemų. Jei tik įmanoma, atsiribokite nuo šurmulio, nervingų situacijų. Geriausiai jausitės savo namuose, jeigu juose pakanka santarvės ir jaukumo. Atsargiai su ugnimi, elektra.

DVYNIAI

Jums stigs emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko imtis pirmiausia, nes reikalų ir pagundų bus pernelyg daug. Svarbu nusiraminti ir susidėlioti prioritetus. Saugokitės ugnies, traumų.

VĖŽYS

Gali nutikti taip, kad stengsitės kažką gauti nelabai sąžiningu būdu. Arba staiga kažko neteksite. Kitų žmonių emocijos didins jūsų pasimetimą, trukdys susikaupti. Jei tik galite, rinkitės ramią aplinką, siekite dvasinės ramybės.

LIŪTAS

Tikriausiai šiandieninis bendravimas jus išbalansuos, kels nerimą. Net menkiausias nesusikalbėjimas bendraujant jums atrodys dramatiškas. Suimkite save į rankas.

MERGELĖ

Šiandien būsite išsiblaškę, nekaip jausitės. Jeigu kažkokių pažadų įvykdyti nepajėgsite, norėsis apkaltinti ką nors kitą. Galite nusiminti dėl išgirstų priekaištų, apkalbų.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jums rūpės meilė, draugai, pramogos. Galbūt netikėtai susitiksite su senu pažįstamu. Pasverkite savo žodžius, kad jie nenuskambėtų dviprasmiškai, nesuteiktų tuščių vilčių. Saugokitės traumų, nuostolio.

SKORPIONAS

Šiandien bus nelengva vykdyti konkrečias užduotis, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišsisuksite nuo svarbaus pokalbio ir neišvengsite rimtų įpareigojimų. Stenkitės neparodyti nepasitenkinimo.

ŠAULYS

Nerimausite dėl numatytos kelionės, konferencijos, mokslinio darbo gynimo, renginio ar kt., nes jausite, kad kai kuriems jūsų planams iškilo grėsmė. Išdrįskite kreiptis į asmenį, kuris gali jums padėti.

OŽIARAGIS

Gali būti, kad išgirsite informacijos apie nelengvai įveikiamas naujas kliūtis, trukdančias jums siekti numatyto tikslo. Apdairiai tvarkykite savus ir svetimus pinigus, saugokite pasiskolintus daiktus.

VANDENIS

Energijos antplūdis šiandien gali kaitaliotis su jos nuosmukiu, o dvasinis ir kūrybinis pakilimas – su niūria melancholija. Nieko gero, jeigu paskubėsite priimti spontanišką sprendimą dėl jums svarbių santykių.

ŽUVYS

Dėl ūkinių problemų arba nekokios savijautos jums stigs geros nuotaikos, o tai perims ir aplinkiniai. Net nepastebėdami galite sukelti grandininę emocijų reakciją ir taip pakenkti santykiams. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, elektra.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų