HOROSKOPAS spalio 6-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS spalio 6-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Iš pat ryto imkitės spręsti aktualius klausimus, bendrauti. Jūsų sumanumas, ryšiai su draugais ir įtakingais pažįstamais gali padėti išspręsti kai kurias problemas. Pavakariais stigs noro ir energijos rimtiems darbams. Atrodysite išsiblaškę.

JAUTIS

Nors dalykiniai reikalai kels kažkokių abejonių, tačiau šiandien galima tikėtis geranoriškos pagalbos, palankesnio požiūrio. Naudokitės proga pasimokyti iš daugiau sugebančių. Vakare galbūt užsimegs reikšminga pažintis.

DVYNIAI

Ši diena žada daugiau optimizmo ir toli siekiančių planų. Galite gauti svarbią žinią iš užsienio. Kai kurie susitikimai arba naujienos gali turėti įtakos jūsų ateičiai.

VĖŽYS

Regis, gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Tikėtina, kad turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas arba padaryti įspūdį įtakingam asmeniui.

LIŪTAS

Šiandien aiškinkitės santykius, kolegiškai dalinkitės patirtimi, žiniomis. Turėtų sektis tarpininkauti, derėtis, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, bylinėtis. Galite gauti darbo, verslo užsakymą, už kurį bus neblogai atlyginta.

MERGELĖ

Ši diena skatins siekti tvarkos, švaros, pagalvoti apie savo išorinį įvaizdį. Jeigu eisite į darbo pokalbį, padarysite gerą įspūdį. Vakare galite tikėtis komplimentų ir kitų malonių dėmesio ženklų iš susidomėjusių asmenų.

SVARSTYKLĖS

Šiandien beveik viskas seksis, jei tik įdėsite pakankamai pastangų. Kažkuo gali pasitarnauti gerbėjai, rėmėjai. Tikėtinos ir naujos romantiškos viltys.

SKORPIONAS

Gali būti, kad pavyks su nekilnojamuoju turtu, šeimos gerove, individualiu verslu susijęs sumanymas. Vakare pravartu sudalyvauti kultūriniame ar pramoginiame renginyje.

ŠAULYS

Regis, nestokosite įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Palanku preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo ar pan. Vakaras leis pasimėgauti žemiškais malonumais, pagerinti santykius su artimaisiais.

OŽIARAGIS

Šiandien galite sulaukti naujų pasiūlymų verslo, finansų, prekybos srityse. Galimos pajamos iš nuomos, komercijos. Regis, vakare susitiksite su tais, iš kurių galite tikėtis protingų patarimų.

VANDENIS

Kuo iniciatyvesni bei veiklesni būsite, tuo geriau seksis. Galimi svarbūs sprendimai verslo ir asmeninio gyvenimo sferoje. Raskite laiko pabendrauti su tais, kurie patinka arba gali būti naudingi.

ŽUVYS

Palanki diena meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai, projektų rašymui, kontaktams su specialistais. Tačiau nederėtų dalyvauti triukšmingose akcijose, masiniuose susibūrimuose.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų