HOROSKOPAS spalio 28-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS spalio 28-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Aktyvi, kūrybiška diena, slepianti savyje nemažai pavojų. Gali kilti ūpas bet kokiomis priemonėmis siekti savireklamos, populistinio tikslo, rizikingai elgtis. Saugokite nuo pavojų vaikus.

JAUTIS

Dėl per didelės nervinės įtampos ar išsiblaškymo šiandien sunkiau bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Nors į namus nesineškite svetimų problemų ir nevarginkite artimųjų, nuolat apie jas kalbėdami. Atsargiai su technika ir kelyje.

DVYNIAI

Sukaupkite ryžtą, jėgas ir pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu. Tik nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais – tai gali atsisukti prieš jus.

VĖŽYS

Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje. Turbūt teks išeiti iš įprastos komforto zonos. Nejauki situacija ir kitų reakcija jums kels stresą. Gali streikuoti namų technika.

LIŪTAS

Šiandien venkite skubotų sprendimų, kad nekiltų problemų per kitų žmonių ar jūsų neapdairumą. Tikėtina, kad paslapčia kažkas mėgins daryti įtaką sprendimams, drumsti įprastą tvarką, kelti aikštėn jūsų trūkumus. Nežarstykite nepagrįstų pažadų.

MERGELĖ

Ramiai darbuotis trukdys nerimas, nesaugumo jausmas. Nepatikimos gali pasirodyti kai kurios naujos pažintys, jeigu jos susijusios su finansiniais reikalais, tiekimu, paslaugomis.

SVARSTYKLĖS

Šiandien nepasižymėsite kantrybe ir atsargumu. Gali kilti ūpas daryti spaudimą, apeiti draudimus, nepaisyti taisyklių bei normų. Dėl to padidės nelaimingų atsitikimų, seksualinės prievartos, nuostolių rizika.

SKORPIONAS

Šiandien gana aiškiai žinosite, ką turite nuveikti, ir to sieksite. Tačiau nusimato ir trukdymų. Gali pasirodyti, kad kiekvienas jūsų žingsnis stebimas ir sekamas. Kažkas tik ir taikysis pakišti jums koją. Saugokitės traumų, avarijų.

ŠAULYS

Šiuo metu tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų ateičiai. Jūsų geri ar blogi ketinimai, iniciatyva neliks neįvertinti. Galite gauti žinią iš toli esančio dominančio asmens.

OŽIARAGIS

Šiandien jums bus sunku tinkamai elgtis. Nenoras nusileisti, įsigilinti į kito žmogaus būseną arba akivaizdus siekimas suerzinti, pažeminti atneš negatyvių padarinių asmeninių santykių srityje.

VANDENIS

Šiandien nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite iš aplinkos ir ką prarasite. Gali spręstis ir jūsų autoriteto, ir tolesnės asmeninių santykių eigos klausimai.

ŽUVYS

Būsite nusiteikę gana azartiškai, nestokosite kūrybingumo ir noro pasireikšti. Visgi verslo, finansų reikaluose ne viskas vyks taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Verčiau nesiimkite, ko neišmanote, nes sulauksite neigiamų padarinių.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų